Odkryj Sekrety Rynsztunku Kota: Zbroja Szkoły Kota w Wiedźmin 3 - Misja Poszukiwania!

Odkryj Sekrety Rynsztunku Kota: Zbroja Szkoły Kota w Wiedźmin 3 - Misja Poszukiwania!
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski21.11.2023 | 7 min.

Rynsztunek Kota to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych zestawów pancerza w grze Wiedźmin 3. Jego zdobycie nie jest proste - wymaga przejścia specjalnej Misji Poszukiwania, odnalezienia tajemniczo ukrytych elementów zbroi oraz rozwiązania zagadek świata. W tym poradniku odkryjemy razem sekrety tego wyjątkowego rynsztunku, abyś mógł poczuć się jak prawdziwy wiedźmin ze Szkoły Kota.

Kluczowe wnioski:
 • Rynsztunek Kota daje unikatowe bonusy i wygląd - warto go zdobyć.
 • Trzeba przejść specjalną Misję Poszukiwania by odnaleźć elementy zbroi.
 • Lokalizacje części zbroi są rozsiane po mapie - musisz je odszukać.
 • Czekają cię zagadki do rozwiązania by zdobyć rynsztunek.
 • Ulepszony Rynsztunek Kota to prawdziwa gratka dla wiedźmina.

Jak zdobyć Rynsztunek Kota w grze Wiedźmin 3

Zdobycie słynnego Rynsztunku Kota w trzeciej części przygód Geralta z Rivii nie należy do najłatwiejszych zadań. Ten wyjątkowy zestaw pancerza, charakterystyczny dla wiedźminów ze Szkoły Kota, wymaga od gracza sporego zaangażowania i zmierzenia się z kilkoma wyzwaniami.

Przede wszystkim, aby w ogóle mieć szansę na zdobycie Rynsztunku, musimy ukończyć główne zadanie w Novigradzie i rozpocząć misję poboczną o nazwie Poszukiwania. Dopiero rozpoczęcie tego zadania sprawi, że będziemy mogli zacząć odnajdywać rozsiane po świecie elementy zbroi.

Co ważne, poszukiwania będą dość rozległe - części Rynsztunku Kota zostały bardzo dobrze ukryte i schowane w różnych lokacjach. Będziemy musieli dobrze przeszukać lokacje takie jak wyspy Skellige, Velen czy nawet Kaer Morhen, aby zebrać wszystkie niezbędne elementy.

Gdzie szukać fragmentów zbroi?

Z pewnością najtrudniejszym etapem będzie samo odnalezienie ukrytych części Zbroi Szkoły Kota. Ich lokalizacje są rozsiane po całym kontynencie i często dobrze schowane - na dnie jeziora, w jaskiniach czy za iluzorycznymi ścianami.

Na szczęście można liczyć na mocne wskazówki od propagatorów Szkoły Kota, którzy dadzą nam cenne tropy. Musimy ich sobie jednak najpierw przychylnić, wykonując dodatkowe zadania. Warto temu poświęcić czas, gdyż ich podpowiedzi bardzo ułatwią żmudne poszukiwania.

Jak rozwiązać zagadki i zdobyć Rynsztunek Kota

Gdy już odnajdziemy wszystkie elementy legendarnego Rynsztunku Kota, przyjdzie pora na prawdziwe wyzwanie - rozwiązanie zagadek związanych z tą niezwykłą zbroją. Okazuje się bowiem, że za każdym fragmentem pancerza stoi jakaś łamigłówka do rozwikłania.

Niektóre z nich będą proste i logiczne, jak choćby dopasowanie kolejności run na napierśniku. Inne mogą sprawić sporo trudności, jak zagadka dotycząca właściwej pozycji części naramienników.

Na szczęście nie musimy radzić sobie z tym w pojedynkę. Możemy poprosić o pomoc np. Cracha aan Craite, który jako propagator Szkoły Kota z pewnością będzie w stanie nam podpowiedzieć.

Rozwiązanie zagadek związanych z Rynsztunkiem Kota wymaga bystrości umysłu i spojrzenia z boku. Nie warto się poddawać - satysfakcja z ostatecznego zdobycia tej legendarnej zbroi jest ogromna.

Przechodzenie Misji Poszukiwania - krok po kroku

Misja poboczna "Poszukiwania", którą musimy rozpocząć, aby mieć szansę na zdobycie Rynsztunku Kota, składa się z kilku etapów. Oto one:

 1. Rozmowa z Crachem aan Craite i rozpoczęcie misji
 2. Zdobycie pierwszej wskazówki co do położenia fragmentów zbroi
 3. Podróżowanie pomiędzy lokacjami i znajdowanie elementów
 4. Pomoc propagatorom Szkoły Kota dla uzyskania kolejnych tropów
 5. Rozwiązywanie zagadek związanych z każdą częścią zbroi
 6. Skompletowanie kompletnego Rynsztunku Kota i zakończenie misji

Jak widać, cały proces jest dość żmudny i złożony. Wymaga on dużego zaangażowania, zarówno jeśli chodzi o eksplorację świata, jak i łamanie głowy nad zagadkami. Na szczęście możemy liczyć na pomoc propagatorów.

Zbroja Szkoły Kota - lokalizacje elementów w grze

Odkryj Sekrety Rynsztunku Kota: Zbroja Szkoły Kota w Wiedźmin 3 - Misja Poszukiwania!

Poniżej znajdziecie zestawienie gdzie dokładnie znajdują się poszczególne elementy słynnego Rynsztunku Kota w grze Wiedźmin 3:

Nazwa elementu Lokalizacja
Napierśnik Podwodny grot na wyspie Hindarsfjall
Naramienniki Jaskinia w Redgill na wyspie Ard Skellig
Nagolenniki W Głębi lasu koło wioski Lurtch na wyspie Faroe

Warto zaznaczyć, że wiele z tych lokacji jest dobrze ukrytych i wymaga dokładnego przeszukania okolicy. Czasem trzeba użyć Wiedźmińskich Zmysłów, by dostrzec ścieżkę prowadzącą do fragmentu zbroi.

Jak ulepszyć Rynsztunek Kota do poziomu mistrzowskiego

Gdy już uda nam się zebrać wszystkie części Rynsztunku Kota i rozwiązać związane z nimi zagadki, możemy zanieść zbroję do krasnoludzkiego płatnerza, aby ją ulepszyć. Dzięki temu stanie się ona jeszcze potężniejsza.

Do ulepszenia potrzebne będą nam kamienie szlifierskie - im więcej ich użyjemy, tym wyższy poziom osiągnie Rynsztunek. Maksymalny, mistrzowski poziom wymaga aż 5 kamieni. Zdecydowanie jednak warto, gdyż zbroja zyskuje wtedy ogromny bonus do obrażeń i wytrzymałości.

Ulepszony w ten sposób Rynsztunek Kota robi piorunujące wrażenie i pozwala Geraltowi wyglądać jak prawdziwy wiedźmin ze słynnej Szkoły. To najlepsza nagroda za trud włożony w zdobycie tego legendarnego zestawu!

Podsumowanie

Rynsztunek Kota to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych zbroi w świecie Wiedźmina. Zdobycie tego charakterystycznego dla Szkoły Kota pancerza nie jest proste - wymaga ono od gracza Wiedźmina 3 sporego zaangażowania i przejścia specjalnej misji pobocznej "Poszukiwania". Podczas niej musimy odnaleźć ukryte fragmenty Rynsztunku rozsiane po całym kontynencie. Następnie czeka nas rozwiązanie zagadek związanych z każdym elementem zbroi. Dopiero po pokonaniu tych wyzwań jesteśmy w stanie złożyć kompletny Rynsztunek Kota i poczuć się jak prawdziwy wiedźmin ze słynnej szkoły.

Zdobycie Rynsztunku Kota w Wiedźminie 3 to satysfakcjonujące doświadczenie, wymagające jednak cierpliwości i zaangażowania. Musimy dobrze zbadać liczne lokacje, by odnaleźć ukryte części pancerza. Nieocenione mogą okazać się w tym wskazówki propagatorów Szkoły Kota. Gdy już skompletujemy Rynsztunek, możemy go jeszcze ulepszyć do poziomu mistrzowskiego u krasnoludzkich płatnerzy. To sprawi, że Geralt będzie wyglądał i czuł się jak prawdziwy wiedźmin ze słynnej szkoły.

Podsumowując, zdobycie Rynsztunku Kota to jedno z najbardziej satysfakcjonujących wyzwań we Wiedźminie 3. Wymaga ono żmudnej pracy i łamania głowy nad zagadkami, ale ostateczna nagroda w postaci potężnego zestawu pancerza wiedźmińskiej Szkoły Kota jest tego warta. Poczuj się jak prawdziwy wiedźmin i zdobądź ten legendarny rynsztunek!

Rynsztunek Kota ze Szkoły Kota to jeden z najpotężniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zestawów zbroi w świecie gry Wiedźmin 3. Jego zdobycie to satysfakcjonujące wyzwanie dla każdego fana przygód Geralta z Rivii. Musimy wykazać się zaangażowaniem i cierpliwością, przeszukując różne lokacje w poszukiwaniu ukrytych fragmentów pancerza. Gdy już uda nam się skompletować Rynsztunek i rozwiązać zagadki z nim związane, możemy czuć dumę nosząc ten charakterystyczny dla Szkoły Kota strój. To prawdziwa gratka dla każdego wirtualnego wiedźmina!

5 Podobnych Artykułów:

 1. Odkryj Kody GTA 5 PS3 Samoloty - Czołgi, Super Samochody, Helikoptery i inne Pojazdy w GTA 5 i 4!
 2. Czy kamera solarna z akumulatorem za 499 zł to dobry zakup? Recenzja modelu Foscam B4
 3. Odkryj Najlepsze Gry do Kooperacji - Gry Kooperacyjne na PC i Coop Gry
 4. Najlepsza Kierownica i Pedały Xbox One: Kierownice do Xbox One S, Kierownica Pod Xbox One - Zdobądź przewagę w grach!
 5. Jaki dysk SSD M.2 warto kupić: modele optymalne
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski

Jako analityk rynku gier wideo omawiam najnowsze trendy, wyniki sprzedaży i kierunki, w których zmierza branża growa. Przewiduję także, które tytuły i konsole odniosą największy sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email