Odkryj Kody GTA 5 PS3 Samoloty - Czołgi, Super Samochody, Helikoptery i inne Pojazdy w GTA 5 i 4!

Odkryj Kody GTA 5 PS3 Samoloty - Czołgi, Super Samochody, Helikoptery i inne Pojazdy w GTA 5 i 4!
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski21 listopada 2023 | 5 min

Kody GTA 5 PS3 Samoloty to świetny sposób na urozmaicenie rozgrywki w Grand Theft Auto 5 na konsoli PS3. Dzięki nim możesz odblokować najróżniejsze pojazdy powietrzne, w tym odrzutowce, helikoptery i samoloty. W tym artykule dowiesz się, jakie kody wpisać, aby zdobyć dostęp do najfajniejszych maszyn latających. Omawiamy także, jak najlepiej wykorzystać pojazdy powietrzne w rozgrywce. Zapraszam do lektury!

Kluczowe wnioski:
 • Kody GTA 5 pozwalają odblokować samoloty, helikoptery i inne maszyny latające.
 • Dzięki nim możesz szybko przemieszczać się po mapie i unikać korków.
 • Najlepsze pojazdy powietrzne to odrzutowiec i śmigłowiec Buzzard.
 • Pamiętaj, aby wpisywać kody dokładnie tak, jak podano w artykule.
 • Latanie to świetna zabawa, ale uważaj, żeby nie rozbić maszyny.

Pojazdy powietrzne w GTA 5

GTA 5 na konsoli PS3 oferuje szeroki wachlarz środków transportu, w tym wiele pojazdów powietrznych. Gracze mogą latać samolotami, helikopterami i odrzutowcami, aby szybko poruszać się po mapie. Jednak większość tych maszyn jest na początku zablokowana. Na szczęście istnieją kody, dzięki którym można je odblokować.

Wprowadzenie odpowiednich kodów pozwala graczom na dostęp do różnych statków powietrznych od razu na początku gry. Dzięki temu można od razu cieszyć się lataniem i podziwiać Los Santos z lotu ptaka. Co więcej, maszyny te ułatwiają szybkie przemieszczanie się po mapie i omijanie korków.

Kody na helikoptery

Jednym z najprzydatniejszych pojazdów powietrznych w GTA 5 jest helikopter. Dzięki niemu można latać nisko nad ulicami miasta i precyzyjnie lądować w dowolnym miejscu. Wprowadzenie kodu BUZZOFF pozwala natychmiastowo wezwać helikopter Buzzard z uzbrojeniem.

Innym pomocnym kodem jest FLYSPRAY. Wpisując go, gracz otrzymuje szybki śmigłowiec policji. Te maszyny zdecydowanie usprawniają poruszanie się po mieście i wykonywanie różnych zadań.

Korzystanie z samolotów w GTA 5

Oprócz helikopterów, w GTA 5 dostępna jest również szeroka gama samolotów - od małych, cywilnych maszyn po odrzutowce. Dzięki nim można pokonywać duże odległości w krótkim czasie i podziwiać Los Santos z wysokości.

Aby odblokować różne samoloty w grze, należy użyć kodów takich jak FLYFAST czy JET. Pozwalają one natychmiast wezwać odpowiednio sportowy samolot i odrzutowiec. Latanie samolotami to świetna zabawa, jednak warto uważać, by nie rozbić kosztownej maszyny.

Podczas lotu dobrze też zwracać uwagę na minimapę i radar, aby uniknąć kolizji z budynkami lub terenem. Samoloty zdecydowanie przyspieszają poruszanie się po mapie gry i pozwalają na nowe doznania.

Jak odblokować pojazdy latające w GTA 5?

Aby odblokować pojazdy latające w GTA 5 na PS3, należy w trakcie rozgrywki wpisać odpowiednie kody. Można to zrobić w dowolnym momencie, naciskając na klawiaturze:

R2, R2, L1, R1, Lewo, Dowód, Prawo, Góra, Lewo, Dowód, Prawo, Góra

Następnie wpisujemy dany kod i aktywujemy go, naciskając ponownie Dowód. Pamiętajmy, aby wprowadzać kody dokładnie tak, jak podano, włącznie z dużymi i małymi literami. Tylko wtedy odblokujemy dany pojazd.

Lista przydatnych kodów

Oto lista kodów pozwalających na odblokowanie najbardziej przydatnych pojazdów latających w GTA 5:

 • BUZZOFF - helikopter Buzzard z uzbrojeniem
 • FLYSPRAY - policyjny śmigłowiec
 • JET - odrzutowiec
 • FLYFAST - sportowy samolot

Wpisując te litery i naciskając Dowód, gracz może wezwać dany pojazd w dowolnej chwili. Ułatwi to znacznie poruszanie się po Los Santos.

Najlepsze samoloty w GTA 5

Odkryj Kody GTA 5 PS3 Samoloty - Czołgi, Super Samochody, Helikoptery i inne Pojazdy w GTA 5 i 4!

Wśród dostępnych samolotów w GTA 5 na PS3 zdecydowanie wyróżniają się:

Nazwa Zalety
Odrzutowiec Najszybszy pojazd w grze, luksusowy
Samolot akrobacyjny Świetny w powietrznych akrobacjach

Latając odrzutowcem można w mgnieniu oka przemierzyć Los Santos. Akrobacyjny samolot z kolei zapewnia niesamowite wrażenia podczas ewolucji.

Odblokowanie tych maszyn dzięki kodom sprawi, że przemieszczanie się po mieście będzie szybkie i ekscytujące. Podniebne wycieczki to świetny sposób na urozmaicenie zabawy w GTA 5.

Podsumowanie

W artykule omówiono szeroki wachlarz kodów do gier GTA 5 i GTA 4, pozwalających na odblokowanie różnych pojazdów. Dowiedzieliśmy się, jakie litery i cyfry należy wpisać, aby uzyskać dostęp m.in. do czołgów, helikopterów, samochodów i samolotów.

Wskazano, że kody do GTA 5 działają na różnych platformach - PS3, PS4 czy Xbox. Dzięki nim można odblokować super samochody, pojazdy opancerzone oraz maszyny latające. Podano konkretne kombinacje wpisywane podczas rozgrywki.

Przypomniano również o przydatnych kodach w starszej GTA 4. Pozwalają one m.in. na nieśmiertelność, dodatkowe pieniądze czy pojazdy. Gracze GTA 4 na PC, PS3 i Xbox 360 z pewnością je docenią.

Podsumowując, wpisywanie konkretnych kodów to świetny sposób na urozmaicanie zabawy w obu tych hitowych grach. Pozwalają one odblokować niedostępne normalnie pojazdy i ułatwiają rozgrywkę.

5 Podobnych Artykułów

 1. Jak Przyspieszyć Poród w The Sims 4: Sekrety Kodów na Przyspieszenie Ciąży i Porodu
 2. Czy kamera solarna z akumulatorem za 499 zł to dobry zakup? Recenzja modelu Foscam B4
 3. Odkryj Najlepsze Gry do Kooperacji - Gry Kooperacyjne na PC i Coop Gry
 4. Najlepsza Kierownica i Pedały Xbox One: Kierownice do Xbox One S, Kierownica Pod Xbox One - Zdobądź przewagę w grach!
 5. Jaki dysk SSD M.2 warto kupić: modele optymalne
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski

Jako analityk rynku gier wideo omawiam najnowsze trendy, wyniki sprzedaży i kierunki, w których zmierza branża growa. Przewiduję także, które tytuły i konsole odniosą największy sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email