Odkryj Kody do GTA San Andreas PS3 - Kod na Kasę, Nieśmiertelność, Auta i Wszystkie Misje

Odkryj Kody do GTA San Andreas PS3 - Kod na Kasę, Nieśmiertelność, Auta i Wszystkie Misje
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski21 listopada 2023 | 7 min

Kody do GTA San Andreas PS3 to świetny sposób na urozmaicenie rozgrywki w tę kultową grę. Dzięki nim możesz mieć nieskończoną gotówkę, odblokować wszystkie pojazdy, uzyskać nieśmiertelność i wiele innych bonusów. W tym artykule znajdziesz kompletną listę kodów do GTA San Andreas na PS3, które ułatwią ci grę i pozwolą na więcej zabawy. Sprawdź koniecznie!

Kluczowe wnioski:
 • Kody do GTA San Andreas PS3 pozwalają na szybszą rozgrywkę i więcej frajdy.
 • Dzięki nim możesz mieć nieograniczone pieniądze, broń i amunicję.
 • Odblokujesz specjalne pojazdy i uzyskasz nietykalność postaci.
 • Pomożesz sobie w trudnych misjach i bossach.
 • Gra stanie się prostsza i bardziej emocjonująca.

Kody do GTA San Andreas PS3 dające nieśmiertelność

Nieśmiertelność w GTA San Andreas na PS3 to marzenie każdego gracza. Nie musisz się już martwić o utratę zdrowia czy śmierć podczas strzelaniny. Dzięki kodowi na nietykalność, twoja postać stanie się praktycznie nie do zabicia. Wrogowie nadal będą do Ciebie strzelać, ale nie poniesiesz żadnych obrażeń. To pozwoli Ci swobodnie eksplorować ogromny świat gry i brać udział w szalonych pościgach bez obaw o śmierć.

Oto kod, który aktywuje nieśmiertelność w GTA San Andreas na PS3:

RIGHT, DOWN, RIGHT, UP, RIGHT, SQUARE, RIGHT, LEFT, X, TRIANGLE

Wpisz go w trakcie rozgrywki, a Twoja postać stanie się niezniszczalna. Baw się dobrze wykorzystując ten cheat i rób rzeczy, których normalnie byś nie próbował z obawy o śmierć. Nieśmiertelność otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości zabawy i eksploracji w San Andreas!

Kody do GTA San Andreas PS3 odblokowujące wszystkie auta

Kody do GTA San Andreas na odblokowanie aut pozwolą Ci mieć dostęp do wszystkich najlepszych i najszybszych pojazdów od samego początku gry. Nie będziesz już musiał ich kupować czy kraść. Wystarczy wpisać odpowiedni kod i możesz jeździć wymarzonym autem. Oto lista kodów do GTA San Andreas PS3 odblokowujących pojazdy:

 • RIGHT, R2, CIRCLE, R1, L2, DOWN, R1, R1 - odblokowuje pojazdy z misji w Las Venturas
 • R2, L1, TRIANGLE, RIGHT, L1, RIGHT, RIGHT, UP, CIRCLE, TRIANGLE - odblokowuje wszystkie auta z San Fierro
 • R2, UP, L2, DOWN, DOWN, DOWN, L1, L1, L2, R1, TRIANGLE, DOWN - odblokowuje policyjne pojazdy

Dzięki tym kodom masz dostęp do ponad 200 pojazdów! Możesz jeździć wyścigowymi autami, wozami opancerzonymi, helikopterami, łodziami i wieloma innymi. Odblokuj pojazdy i ciesz się szaloną jazdą po całym stanie San Andreas.

Kody do GTA San Andreas PS3 dające nieskończoną gotówkę

Pieniądze to podstawa w GTA San Andreas. Dzięki nim możesz kupować domy, bronie, ubrania i wiele innych rzeczy. Niestety na początku gry ich brakuje. Na szczęście istnieje kod na nieograniczoną ilość kasy w GTA San Andreas na PS3. Wystarczy go wpisać, aby mieć zawsze pełen portfel.

Oto sposób na nieograniczoną gotówkę w GTA San Andreas:

R1, R2, L1, X, LEFT, DOWN, RIGHT, UP, LEFT, DOWN, RIGHT, UP

Po wpisaniu tej kombinacji przy każdym wejściu do menu będziesz mieć maksymalną ilość gotówki. Kupuj co tylko chcesz - domy, bronie, ubrania i inne rzeczy. Z nieskończoną kasą możliwości są nieograniczone. Ciesz się bogactwem w San Andreas!

Inne kody na pieniądze

Oprócz głównego cheat code'u na nieograniczoną gotówkę, istnieje kilka innych pomocnych kodów zwiększających ilość posiadanych pieniędzy w GTA San Andreas na PS3:

- R1, R2, L1, X, LEFT, DOWN, RIGHT, UP, LEFT, DOWN, DOWN, LEFT - $250 000

- R1, R2, L1, X, LEFT, DOWN, RIGHT, UP, LEFT, RIGHT, DOWN, RIGHT - $50 000

Kody do GTA San Andreas PS3 ułatwiające misje

Odkryj Kody do GTA San Andreas PS3 - Kod na Kasę, Nieśmiertelność, Auta i Wszystkie Misje

Misje w GTA San Andreas bywają bardzo trudne. Na szczęście istnieją kody ułatwiające ich ukończenie. Dzięki nim poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami fabularnymi. Oto lista przydatnych kodów do misji w GTA San Andreas na PS3:

 • Nietykalność - RIGHT, DOWN, RIGHT, UP, RIGHT, SQUARE, RIGHT, LEFT, X, TRIANGLE
 • Zwolnione tempo - TRIANGLE, UP, RIGHT, DOWN, SQUARE, R2, R1
 • Szybkie tempo - TRIANGLE, UP, RIGHT, DOWN, L2, L1, SQUARE

Aktywuj te cheats przed rozpoczęciem trudnej misji. Nietykalność uchroni Cię przed śmiercią, a manipulowanie czasem da więcej szans na ukończenie wyzwania. Teraz misje nie będą już takie trudne w GTA San Andreas!

Kody do GTA San Andreas PS3 zmieniające wygląd postaci

Lubisz modyfikować wygląd głównego bohatera? Kody do zmiany wyglądu w GTA San Andreas pozwolą Ci na tworzenie unikalnej, niestandardowej postaci. Oto lista kodów pozwalających zmienić cechy CJ:

Kod Efekt
RIGHT, DOWN, LEFT, UP, L1, L2, LEFT, UP, DOWN, RIGHT Otyłość / Chudość
UP, UP, LEFT, RIGHT, R1, RIGHT, UP, TRIANGLE, DOWN, CIRCLE Budowa mięśni
RIGHT, RIGHT, LEFT, UP, L1, L2, LEFT, UP, DOWN, DOWN Wzrost

Eksperymentuj z różnymi kombinacjami tych kodów, aby stworzyć wyjątkowy wygląd głównego bohatera. Zabawa możliwościami modyfikacji postaci to świetna frajda w GTA San Andreas!

Kody do GTA San Andreas PS3 odblokowujące broń i amunicję

Dzięki kodom na broń i amunicję w GTA San Andreas na PS3 z łatwością pokonasz nawet najsilniejszych przeciwników. Oto lista przydatnych cheatów uzbrajających CJ:

 • L1, L2, SQUARE, L1, L2, R1, L1, L1 - Sniper Rifle
 • L1, L2, SQUARE, L1, L2, X, L1, L1 - Kalashnikov AK47
 • L1, L2, SQUARE, L1, L2, DOWN, L1, L1 - Brońzowa Pięść
 • L1, L2, SQUARE, L1, L2, LEFT, L1, L1 - Kij Bejsbolowy

Dodatkowo, aby nigdy nie zabrakło Ci amunicji użyj kodu: R1, R2, L1, X, LEFT, DOWN, RIGHT, UP, LEFT, DOWN, DOWN, L1.

Dzięki tym cheatom zdobędziesz potężny arsenał i nigdy nie zabraknie Ci ammo. Przetestuj wszystkie rodzaje broni i ruszaj na podbój San Andreas!

Podsumowanie

W tym kompleksowym poradniku znajdziesz wszystkie najlepsze kody do GTA San Andreas na PS3. Dowiesz się jak aktywować nieśmiertelność, mieć nieograniczoną gotówkę oraz odblokować pojazdy, broń i wiele innych bonusów. Przedstawiamy działające kody takie jak kod na kasę czy kody do GTA San Andreas na auta, dzięki którym szybciej i łatwiej przejdziesz grę. Wyjaśniamy jak wpisywać kombinacje na padzie, aby aktywować cheaty. Dzięki temu poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi misjami i będziesz mógł swobodnie eksplorować świat gry bez obaw o śmierć. Jeśli chcesz jeszcze więcej frajdy z San Andreas, koniecznie wypróbuj wszystkie opisane tutaj kody!

Znajdziesz tu kody takie jak GTA San Andreas kod na helikopter czy kod na snajperkę w GTA San Andreas. Dowiesz się jak odblokować broń, co pozwoli Ci skutecznie walczyć z przeciwnikami. Pokażemy również jakie kody wpisać, aby zmienić wygląd głównego bohatera - jego wzrost, budowę ciała czy mięśnie. Dzięki temu stworzysz unikalną, spersonalizowaną postać. Przeczytaj koniecznie ten poradnik, jeśli szukasz skutecznych kodów do GTA San Andreas na PS3!

Zaprezentowane przez nas cheaty sprawią, że gra będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Nie będziesz już musiał męczyć się z trudnymi misjami czy brakiem gotówki. Dzięki kodowi na wszystkie misje w GTA San Andreas i nieśmiertelności poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami fabularnymi. A kody na auta, w tym kod na sportowe auto w GTA San Andreas, pozwolą Ci jeździć wymarzonymi samochodami. Skorzystaj z naszych porad i cheatów, aby w pełni cieszyć się San Andreas!

Mamy nadzieję, że ten kompletny zbiór działających kodów do GTA San Andreas na PS3 pomoże Ci osiągnąć sukces w grze i zapewni mnóstwo dobrej zabawy. Z nieśmiertelnością, nieograniczonymi pieniędzmi i dostępem do najlepszych aut oraz broni możesz spełnić swoje gamerskie marzenia w kultowym GTA San Andreas!

5 Podobnych Artykułów

 1. Jak Przyspieszyć Poród w The Sims 4: Sekrety Kodów na Przyspieszenie Ciąży i Porodu
 2. Czy kamera solarna z akumulatorem za 499 zł to dobry zakup? Recenzja modelu Foscam B4
 3. Odkryj Najlepsze Gry do Kooperacji - Gry Kooperacyjne na PC i Coop Gry
 4. Najlepsza Kierownica i Pedały Xbox One: Kierownice do Xbox One S, Kierownica Pod Xbox One - Zdobądź przewagę w grach!
 5. Jaki dysk SSD M.2 warto kupić: modele optymalne
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Patryk Malinowski
Patryk Malinowski

Jako analityk rynku gier wideo omawiam najnowsze trendy, wyniki sprzedaży i kierunki, w których zmierza branża growa. Przewiduję także, które tytuły i konsole odniosą największy sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły