Zagraniczne zapowiedzi

Portal Risen Info przygotował dla Was artykuł dotyczący oceny gry Risen przez niemiecką prasę fachową. Wiadomo, że nasi zachodni sąsiedzi trochę inaczej spoglądają na rodzimą produkcję, ale to właśnie oni publikują najwięcej informacji o nowym dziele Piranhy Bytes. Tekst został przetłumaczony dzięki pomocy użytkowników portalu: Bojana i Nauczyciela.

GameStar: „Spoglądamy na najpiękniejszą plażę od wydania Crysisa.”
W przeszło 8-stronicowym artykule („Arcydzieło twórców Gothica”) redakcja GameStar opisuje niezwykłe przeżycia, których za kilka miesięcy doznamy na mistycznej i tajemniczej wyspie wulkanicznej, na której rozgrywa się akcja gry. „To co na obrazkach już pięknie wygląda, zaparło nam dech w piersiach podczas pokazu na żywo”, tak brzmi imponujący feedback od Heiko Klinge’a. Te obrazki i odpowiedź na pytanie, „Dlaczego Risen będzie lepszym Gothicem?” znajdziecie niedługo na naszym portalu, gdy pojawi się streszczenie prezentacji GameStara.

PC Games: „Risen – Zapowiedź – Pirahna Bytes stawia na epickość.”
Redakcja PC Games, wyposażona w leżak i parasolkę, została wysadzona na jeden dzień na wyspie wulkanicznej, a więc wystarczająco długo, aby przedstawić pierwsze wrażenia, w pierwszej zapowiedzi, na łącznie 4 stronach.
„Pirahnia Bytes znowu planuje wydać epicką grę”. „W porównaniu do Gothic 3, w którym system walki został ostro skrytykowany, w Risen uległ on znacznemu usprawnieniu”, pisze Sebastian Weber, specjalista od gier komputerowych. Dnia 25 marca na niemieckich landach ukaże się najnowszy numer PC Games, w którym niemieccy czytelnicy znajdą drugą, tym razem 8-stronicową zapowiedź.

Golem.de: „Nowe informacje o następcy Gothica – Risen”
„Seria Gothic należy do najlepszych gier wyprodukowanych przez Niemców – teraz załoga Piranha Bytes pracuje nad nowym tytułem, nieoficjalnym następcą sagi – Risen”, mówi Peter Steinlechner z ekipy portalu Golem.de.
W prezentacji specjalnie położono nacisk na pokazanie systemu zdobywania reputacji, oraz systemu walki.

Dodaj komentarz