Wstęp do fabuły

Niebo pociemniało, a wiatr uderzał w trzeszczące okiennice. Wszyscy ludzie zabarykadowali się w swoich domach. Zbierało się na burzę, jakiej świat jeszcze do tej pory nie widział. Ziemia zadrżała, a z jej otchłani wyłaniają się starożytne świątynie. Wraz z nimi na powierzchnię wydostają się nieznane wcześniej istoty.

Tornada i tajfuny z furią pastwią się nad morzem, ogniste burze szaleją nad lądem, a tysiące istnień padło na kolana modląc się do sił z minionych dni. Nastały mroczne czasy, a nadzieja gasła z każdą godziną, gdy bogowie opuścili świat. Ludzie są zdani tylko na siebie, a mroczna fala pełznie w ich stronę.

Jedynie kilka enklaw ludzkości uniknęło katastrofy. Wulkaniczna wyspa, na którą wyrzuciły cię fale po zatonięciu statku, jest jedną z nich. Wydaje się, że wyspę od najgorszego uchroniła jakaś tajemnicza siła. Jednakże, zdaje się ona z każdą chwilą słabnąć..

Czy znajdziesz sposób, by powstrzymać upadek, a także dowiesz się, czy ma to jakieś powiązanie ze starożytnymi ruinami i tajemniczymi mocami?

Czy dołączysz do bezwzględnej inkwizycji i odkryjesz sekrety świątyń jako Wojownik Zakonu, czy też podążysz ścieżką buntowników, którzy schronili się na trzęsawiskach? Może również spróbujesz dołączyć do magów w ich wulkanicznej twierdzy, by dopuścili cię do swych sekretów..

Bogaty świat Risen oferuje ci wolność oraz multum możliwości. Każdy problem da się rozwiązać na kilka sposobów. W tej przygodzie oczekują na ciebie nowi przyjaciele, tak jak i podłe kreatury, ukryte skarby i bogactwa, niebezpieczne pułapki i zagadki, a także nieoczekiwane zwroty akcji, legendy i sekrety.
Która ścieżką podążysz i jak zmienisz przeznaczenie wyspy oraz życie ich mieszkańców spoczywające w twych rękach?

Wyspa jest wprost przed tobą. Przygoda czeka..

Tłumaczenie: Sent

Dodaj komentarz