Quy Hoang odpowiada na pytania

Oto krótki miniwywiad, którego udzielił nam Quy Hoang, jeden z pracowników Piranhy Bytes, na łamach forum World of Risen. Pytania mogli zadawać nasi userzy na forum, a sam wywiad był jednym z wcześniejszych projektów jakie, zrealizowała nasza strona.

quy

1. Powiedz proszę jak dużo czasu dziennie poświęcacie na pracę nad grą?
Quy: Daliśmy wgląd w dwa dni naszej pracy w studio. http://www.worldofrisen.de/gallery_1.htm i http://www.worldofrisen.de/gallery_12.htm To jest podpisane po niemiecku, ale możesz zobaczyć czas, kiedy były zrobione zdjęcia.

2. Fani Piranhy Bytes oczekują gry z historią podobną do Gothica, lecz klimat Risen w stosunku do niej może trochę kolidować. Nie obawiacie się, że połączenie tego może nie wyjść?
Quy: Fabuła Risen bardzo dobrze pasuje do śródziemnomorskiego klimatu.

3. Co się stało z okiem i ręką Inkwizytora? Dlaczego ona jest metalowa, a postać ma tylko jedno oko? Czy będzie miało to jakiś wpływ na zadania?
Quy:To trochę tajemnicze, musisz to odkryć w grze na własną rękę.

4. W jednej z zapowiedzi przeczytałem, że spotkamy w grze buntowników. Czy tak jak w gothicu, będziemy mogli przyłączyć się do jednej ze stron (buntowników lub inkwizycji)? Czy będzie to miało jakiś wpływ na to jak odbierała nas będzie druga strona konfliktu?
Quy: Tak, buntownicy to jedna ze stron, do której będziesz się mógł przyłączyć. Jeśli się na to zdecydujesz , dla przykładu inkwizycji nie będzie się to podobało oczywiście i ty nie otrzymasz ich zadań nigdy więcej.

5. Jak wygląda sprawa z magami? Czy magia jest potępiana w każdej formie, czy może jest akceptowana jedynie pod kontrolą inkwizycji?
Quy: Jeśli chcesz się nauczyć jak władać magią, musisz dołączyć do magów. W inkwizycji będąc natomiast, możesz się nauczyć kilku zaklęć również. Wszyscy pozostali mogą używać magicznych zwojów.

6. Czy zobaczymy w bestiariuszu Risen kreatury mitologiczne, czy to będą po prostu wasze fantazje?
Quy: Mamy pewien mix między kreaturami fantastycznymi i realistycznymi. Wiele inspiracji dla naszych fantastycznych potworów czerpaliśmy z książek i filmów.

7. Czy możliwe będzie ukończenie misji na różne sposoby?
Quy: Naliczysz się ich jeszcze. ^^

8. Czy bronie będą egzotyczne, podobnie do klimatu, czy zobaczymy typowe europejskie uzbrojenie?
Quy: Nie ograniczamy naszych broni tylko do jednego stylu.

9. Czy możliwe będzie stworzenie zupełnie unikatowej broni albo czy będzie można modyfikować bronie zwyczajne?
Quy: Zostaniesz nagrodzony za to, że umiesz wykuwać broń.

Dodaj komentarz