Risen 2 – DLC

Risen 2 jest pierwszą grą ze stajni Piranha Bytes, która oferuje dodatkową zawartość do pobrania.

Dodatki zostały dodane do różnych edycji premierowych gry na czasową wyłączność, a do odrębnej sprzedaży trafiły później.

Wszystkie trzy DLC zostały zapowiedziane przed debiutem na półkach sklepowych. Są to:

Przeczytaj jak dostać DLC za darmo lub taniej

 • Ubranie pirata – 2,99€/240 MSP

  dodawane do preorderu w niektórych sklepach

  Pięć unikalnych przedmiotów, które nie tylko rewelacyjnie prezentują się na postaci Bezimiennego, ale dzięki przydatnym statystykom pozwalają też czuć się pewniej w brutalnym świecie Risen 2.

  Oto statystyki owych przedmiotów:

  Ubranie pirata – Twardziel +10, Kuloodporny +5

  Pirackie buty z cholewą – Twardziel +5, Kuloodporny +5

  Piracki kapelusz – Twardziel +5, Kuloodporny +5, Złotousty +5

  Pistolet oficera – Pistolety +15

  Pierścień mędrca – Bonus chwały +5%

  Dostępne za darmo przy przedsprzedaży w wybranych krajach, głównie w edycjach kolekcjonerskich.

 • Wyspa skarbów – 9,99€/800 MSP

  dodawane do preorderu w większości sklepów

  Doświadcz nowej, ekscytującej fabuły podczas poszukiwania skarbu kapitana Stalowobrodego kupując pirackie RPG od Piranha Bytes w przedsprzedaży. DLC z dosadną nazwą „Wyspa skarbów” zawiera ekskluzywną dodatkową zawartość dla niezłomnego poszukiwacza przygód. Gracz zagłębi się w dodatkowy wątek fabularny, aby odkryć legendarny skarb kapitana Stalowobrodego – jest to kontynuacja elementu fabuły z pierwszego Risena i z ostatecznym doprowadzeniem wątku do ekscytującego zakończenia.

  Zadanie doprowadzi bohatera i Patty, córkę Stalowobrodego na nieznaną wyspę pełną nowych lokacji z łamigłówkami, skarbami i tajemnicami. Gracz będzie musiał odnaleźć legendarny przedmiot (dostępny tylko w tym DLC), który podniesie na stałe jego statystyki.

  Te ekskluzywne dla przedsprzedaży DLC warte 9,99$/9,99€/800 Microsoft Points będzie dostępne u sprzedawców w wybranych krajach.

 • Świątynia powietrza – 9,99€/800 MSP

  dodawane do Skrzyni Stalowobrodego i edycji konsolowych

  Świątynia powietrza oferuje kilka godzin dodatkowej rozgrywki. Podążając śladem starego kumpla Eldrica spotkanego w Antigui i dochodzących zewsząd pogłosek, gracze wyruszą na poszukiwanie źródła potężnej magii powietrza, ukrytego w sercu zaginionej świątyni, położonej na niedostępnej Wyspie Sztormów.

  Dodawane do pecetowej Skrzyni Stalowobrodego (wyjątkowo bogata edycja kolekcjonerka ograniczona do krajów niemieckojęzycznych) i wersji na PS3 i Xbox 360.

Dodaj komentarz