Risen 2 – Bestiariusz

Nie znamy obecnie pełnego bestiariusza Risen 2, ani chociaż oficjalnej nazwy jednego potwora. Jednak mamy obrazki – i to bardzo ładnie obrobione przez rosyjską społeczność oraz naszą redakcję. Mamy także kilka informacji…

Potwory

Piranha Bytes przy tworzeniu potworów do Risen 2 wykorzystała zarówno własną wyobraźnię jak i powszechne wzorce fantastyczne, czy z świata rzeczywistego. Niektóre z bestii będą niezwykłe i przerażające.

Potwory

W grze nie brakuje także małych zwierząt (w Risen 1 ten gatunek reprezentowały łodziki). W wodach pływają ławice ryb.

Potwory

Tak jak wcześniej wspominaliśmy – są monstra fantastyczne jak i bardziej powszechne. Z tej drugiej grupy można spotkać takie okazy jak małpy, dziki, guźce.

Potwory

Risen 2, jako gra niemało różniąca się od poprzednika zawiera także nowe rodzaje potworów. Pająki, bazyliszkowate, bestie nadbrzeżne. Prawie wszystkie potwory są zupełnie nowe, a bardziej powszechne mają swoją oryginalną, nową interpretację – pasującą do świata.

Potwory

Plotki głoszą, że mamy oprócz typowych bestii dla stref gorących spotkać także niedźwiedzie. W jaskiniach mają czaić się na nas pełzacze!

Potwory

Fani gier PB z pewnością ucieszą się z faktu, że wszystkie zwierzęta, które składają się na tło lokacji, również mogą zostać zabite.

Potwory

Dodaj komentarz