Kai Rosenkranz

Imię i nazwisko: Kai Rosenkranz

Czym się zajmuje: Kompozytor oraz efekty dźwiękowe

Wiek: 28

Edukacja: Zacząłem pracować dla studia Piranha Bytes od czasów gdy chodziłem do szkoły, więc moja edukacja na polu tworzenia gier pokrywała się automatycznie z pracą.

Kariera zawodowa: Po pierwsze, Pirania Bytes. Czasami, mniejsze prace w innych kategoriach jak fotografia, projektowanie medialne(reklamy), produkcja filmowa, komponowanie, projektowanie i programowanie stron internetowych.

Praca przy: Kompletna seria Gothic i Risen

Ulubiona muzyka: Ścieżki dźwiękowe w internetowej stacji radiowej www.martiniinthemorning.com.

Ulubiona gra: Beyond Good And Evil.


Jakie są twoje mocne strony?

Tryskające życiem idee, z których kilka można zrealizować

Czego nie możesz znieść:
1. ” Ze względu na opóźnienia w rozkładzie jazdy, nasz pociąg przyjedzie z x minutowym spóźnieniem”
2. Długich linii
3. Być opisywanym jako niecierpliwy

Co daje Ci najwięcej satysfakcji: Bardzo lubię moją żonę, ekscytujące wyzwania, zmiany. Nie posiadam żadnego prawdziwego hobby, czas który spędzam poza pracą jest przeznaczony dla rodziny oraz przyjaciół.

Co chciałbyś zobaczyć w grze: Coś, co mnie poruszy i zmusi do płaczu.

Czy martwisz się brakiem pomysłów na grę: Gdy jestem w stanie ‘ducha kreatywności’, moi znajomi pomagają mi poprzez inspirujące myśli oraz sugestie dzięki czemu jestem w stanie pracować całkiem dobrze w danej chwili. Jak długo jestem w stanie wychodzić z nowymi oraz świeżymi pomysłami oraz ideami jako kompozytor, zanim to wszystko zacznie brzmieć tak samo?…. Dobre pytanie. Ciągle mam nadzieje, że jeszcze upłynie parę lat zanim do tego dojdzie.

Dodaj komentarz