Björn Pankratz

Imię i nazwisko: Björn Pankratz

Czym się zajmuje: dyrektor projektu, wyglądem gry, pisaniem historii, OA(?)

Wiek: Kończę 38 tego lata, to prawie już 40-tka, nieprawdaż?

Edukacja: Studiowałem inżynierię mechaniki, fizykę i chemię.

Kariera zawodowa: Cóż, zajmowałem się wieloma rzeczami. Przypuszczam, że te jedenaście lat przepracowanych jako łgarz są warte wspomnienia. Możecie powiedzieć, że młodość spędziłem w małomiasteczkowym disco. Cóż, w krótkim czasie pracowałem jako nauczyciel dopóki nie zorientowałem się, że nauczanie innych nie jest odpowiednie dla mnie.

Praca przy: Gothic 1, Gothic 2, Gothic 2: NK, Gothic 3

Ulubiona muzyka: Dark Music, EBM, Industrial, Wave, and 80s music, basically. Wcześniej byłem fanatycznym fanem zespołu Iron Maiden. Włosy mi się przerzedziły więc przeniosłem swoje zainteresowania na wyżej wymienione gatunki.

Ulubiona gra: Jest ich trochę, jednak ulubionymi pozostają: System Shock, DeusEx i Outcast. Wiem, że same stare wymieniłem. Cóż, Bioshock jest po prostu bardzo dobry. Ale sama jakość gry w serii System Shock była po prostu lepsza.

Najmocniejsza strona: Siła jest w Twojej głowie. Razem ze zdrową mieszanką ambicji, celowości, wewnętrznej dyscypliny i wytrzymałości możesz dużo osiągnąć.

Czego nie możesz znieść: Myślę, że powiedzenie ‚ Dużo gadania, mało efektów’ mówi samo za siebie

Co daje Ci najwięcej satysfakcji: Jenny, gry komputerowe, RPG, komponowanie muzyki, gry na konsole osobiste, gra na gitarze, malowanie, piłka nożna, festiwale, komedie romantyczne, rozgrywki, Jim Beam (burbon – przy.red.)…

Co chciałbyś zobaczyć w grze: Cóż – zrównoważoną grę połączoną z ekscytującą historią i swobodą poruszania się wewnątrz niej jest klasyczną wizją RPGa z widoku trzeciej osoby.

Czy zamartwiasz się wyczerpywaniem pomysłów dla gry: Nie, jest sporo pomysłów. Kontynuowanie pracy dla samej zabawy jest tą trudniejszą częścią.

Dodaj komentarz