Risen ModStarter 1.3.2.1

Niedawno została wydana aktualizacja do RMDS. Można ją pobrać dzięki funkcji aktualizacji programu (jeśli nie pojawił się komunikat po włączeniu to: Opcje -> Aktualizacje -> Aktualizuj teraz) lub ściągnąć nową, pełną wersję (link poniżej). Oczywiście ModStarter wciąż jest w polskiej wersji językowej. Dzięki pomocy Risen Info Companion Mod, który jest wraz z wieloma nowymi modyfikacjami w Bazie Modów, działa także w polskiej wersji językowej. Zapraszamy do sprawdzenia nowej wersji ModStartera.

Pobierz Risen ModStarter

Lista zmian:

Poprawione błędy:

– naprawiono problem niedziałających modów na Windows Vista (trzeba uruchamiać grę jako administrator)

– możliwe jest zalogowanie się do „centrum tworzenia modów” nawet, gdy jakieś dane moda są błędne lub link do pobierania jest uszkodzony. Pomoże to moderatorom wyłączać/usuwać/aktualizować mody, gdy wystąpi jakiś problem.

– w ostatniej wersji do pobierania pliku był używany schowek co powodowało błędy typu „Brak dostępu do schowka”. Obecnie MDS nie używa schowka (tylko małe bufory).

– “IO Error 32″ został naprawiony

– poprawiono kilka bugów podczas tworzenia archiwów .zip, czasem program robił to z błędami

Ogólne zmiany:

– wszystkie mody znajdują się na serwerze World of Players

Wszystkich zainteresowanych modowaniem na własną rękę informujemy, że z powodu już dosyć zaawansowanych prac nad narzędziami, a konkretnie edytorem (są postępy) wstrzymamy się z tutorialami lub opublikujemy tylko podstawy, tj. zmiana tekstur, dźwięków, tekstów i plików TPLE oraz publikacja własnego dzieła w Bazie.

Dodaj komentarz