Żelazny golem – nowy wpis w bestiariuszu Risen 3

Do 3 metrów wysoki i poteżny, jak góra – tak wielu podróżników opisuje żelazne golemy. Nie zbliżaj się do niego lekkomyślnie, mimo, że zazwyczaj występują samotnie, lub w grupach do 2 osobników. Ten stwór z pewnością nie zaprosi cię na herbatkę. Nie ma wolnej woli, a jego jedynym celem w życiu jest zabicie twojego bohatera.

WMinmAQ

Żelazne golemy są nieco ociężałe na swoich masywnych nogach, choć wcale nie są wolne. Kiedy znajdą się w pobliżu swej nieszczęsnej ofiary, ich potężne pięści szybko zrobią robotę. Potrafią również deptać i dobijać. A jeśli wszystko zawiedzie, użyją magicznego ataku, któremu nic nie stawi oporu.

14 przemyśleń nt. „Żelazny golem – nowy wpis w bestiariuszu Risen 3

 1. Wywiad na temat silnika, wymagań systemowych i DirectX 12 w porównaniu Mantle. Mantle to coś jak DirectX tylko od AMD
  Wywiad z Philipp Krause główny programista i Stefan Kalveram za fabyłe gry.
  Mowa jest o silniku gry, renderowanie w Risen 3 będzie lepsze.
  Tłumaczą czemu mają swój autorski silnik tym że jest specjalnie opracowany do ich potrzeb i system walki, zadań jak i
  można szybko zarządzać plikami.
  W Risen 3 będzie bardziej szczegółowy świat i poziom szczegółów będzie powiększony.
  Technika do antyPB używa FXAA do antyaliasingu.
  Udoskonalili wsparcie dla procesorów wielordzeniowych jak i kart graficznych.
  PB wybiera Directx 12 niż mantle gdyż są za małym zespołem i nie wiedzą jak reaguje Mantle.
  Ostatnie pytanie, czy patrzą na takie gry jak Dragon Age lub Wiedźmin 3, tak patrzą ale najbardziej interesuje ich swoja gra.

 2. Spoko, wgl planuje zrobić jakiś Fanpage na Fb a potem jakąś dobrą stronkę na temat gier jak i samej firmy PB, tylko musze pomysleć jak to zrobić i… Może uda się tak zrobić żeby legalnie uzyskać status strony PB w Polsce, loga i wgl.

  1. Najpierw poleciłbym ci podsyłanie do nas treści w formie „do publikacji”, jeśli już wysyłasz. Naprawdę, KwiateK, wiem, że chcesz dobrze, ale moduł treści nie służy do podsyłania treści. Poza tym jako osoba, który w środowisku fanowskim PB troszkę siedzi – nie chcę cię zniechęcać, ale będzie ci bardzo ciężko. Teraz jest era post, seria Risen się kończy – jeśli zaś będzie nowa gra, jak obiecywaliśmy, otworzymy nową stronę. W każdym razie – powodzenia 😉

 3. Spoko dzięki, ale patrze np. na Risen2.ru, kanał na YT, pierwsi mają newsy, mieli robiony film dla nich od PB jak i ich dzieło wisi nadal w korytarzu studia. Da się zrobić, trzeba posiedzieć, popisać i może coś się uda. Zobaczymy co będzie… Gdyby ktoś chciał dla fun’u coś porobić lub doradzić to niech napisze że chce, podam jakoś kontakt.

  1. Mają tak, bo nie są jakimś fansajtem, tylko stoi za nimi RPGArea – a Rosja jest duuuużo bardziej chłonnym rynkiem, ze względu na liczbę ludności. Rozumiem chęć posiadania czegoś swojego, ale nie rozumiem czemu jeśli już tutaj wysyłałeś newsy, to zawierały one link do artykułu.

 4. Mógłbym pisać same artykuły bez wklejanych linków ale każdy inaczej pisze i każdy chce coś innego ująć w artykule. Inni mogą pisać krótko a inni dłużej tak więc podsyłałem info na dany temat gdzie można samemu wybrać co się chce umieścić w newsie.

Dodaj komentarz