Szczegółowy opis gildii Łowców Demonów

Opuszczony przez Bogów świat Risen 3, stoi na skraju przepaści, a ludzkość pełna jest grozy wobec tajemniczej plagi z ciemności. Ale czarni rycerze jednoczą się, napędzani przez dawne przekonania i uzbrojeni w najlepsze bronie i pancerze, jakie ludzkość ma do zaoferowania: Łowcy Demonów, jednocześnie oddany i uprzywilejowany kult, który miał wszystko, lecz w ciągu wieków odszedł w zapomnienie.

MQjNjga

Łowcy Demonów pochodzą z Calador, górzystego wybrzeża z długoletnimi tradycjami w północno-zachodniej części świata Risen 3. W przeszłości, bogate złoża żelaza i nadzwyczajne umiejętności tutejszych kowali, nie tylko ułatwiły budowę wspaniałej twierdzy, ale także ułatwiło dalszy rozwój zaawansowanej już cywilizacji. Dawno temu, twierdza była symbolem postępu, a nawet teraz, gdy twierdza się rozpada, czarno-złoty bastion wciąż emanuje aurą ochrony.

mRQ22bU

Ale mroczne zagrożenie się zbliża, nadszedł czas, by Łowcy Demonów zjednoczyli się w byłym kulturowym centrum świata i wetchnąć weń nowe życie. Nowa generacja legendarnych Łowców Demonów, założona przez druida Eldrica, zapala mityczne, zielone sygnalizatory, by przywrócić dawny ład z czasów ich świetności. Pod dowództwem Eldrica wskrzeszają swoje dawne moce i odświeżają swoją wiedzę o o magii runicznej i jej zaklęciach. Wyszkolony Łowca Demonów potrafi ciskać grzmotami, by przewrócić swego przeciwnika, przywoływać istoty cienia, by im służyły oraz zwiększać swoją siłę w walce przy użyciu zaklęć Twardej Skóry i Ostrza, przez co stają się jeszcze bardziej odporne i zabójcze. Życie gildii jest ściśle związane z siłami natury i bogactwem ziemi. Jedynie rdzenni mieszkańcy regionów położonych wzdłuż Morza Południowego, którzy są z nani z groźnej sztuki voodoo, mają jeszcze silniejszą więź z naturą.

9ZvdUmZ

Każdego dnia, ich zniszczona twierdza przypomina Łowcom Demonów o ich zaniedbaniach w ciągu ostatnich dekad. Żądni walki, zmierzą się z mrocznym zagrożeniem, gotowi przywrócić dawny ład i zwalczyć mrok za pomocą swych potężnych toporów, młotów i mieczy. Przyszedł czas, by przywrócić Zatokę Żelaza i ogromną twierdzę do ich dawnej świetności i zasiać strach w sercach swoich wrogów.

qb2hRzS

Jedno przemyślenie nt. „Szczegółowy opis gildii Łowców Demonów

  1. Łowcy Demonów? Dla mnie genialna frakcja 😀
    Bycie łowcą czegoś zawsze mnie jarało, w Gothicu II można było zostać łowcą smoków, ale nie było zbyt wiele tych bestii do upolowania i nie trzeba było ich samemu szukać, bo były elementem fabuły. Mam nadzieję, że w Titan Lords pojawią się jakieś zadania poboczne dostępne tylko dla członków gildii, związane z takim poszukiwaniem i polowaniem na własną rękę, za godzIwy pieniądz 😀
    Najlepiej dokonywane w towarzystwie kilku dobieranych towarzyszy z gildii Łowców Demonów.

Dodaj komentarz