Risen 3: Władcy tytanów na PS4!

logoplrisen3Rok po premierze gry na konsole Xbox 360 i PS3 oraz PC, nastał czas nowej generacji. 21 sierpnia zostanie wydana edycja gry Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition na PS4. Jak na razie, nie wiadomo nic o polskich napisach. Gra zostanie szerzej pokazana podczas RPC 2015, które odbędzie się za ponad tydzień.

10 przemyśleń nt. „Risen 3: Władcy tytanów na PS4!

  1. Trochę dziwne posunięcie, ale ok. Jeśli uważają, że na tym zarobią to mam nadzieję, iż dzięki temu ich kolejna gra będzie miała dużo większy budżet od Risena 3. Widać było, że tam budżet był niewielki. Gra powstała w 2 lata i nie miała praktycznie żadnej promocji. Ot, jeden dłuższy filmik omawiający całą grę oraz trailer CGI.

    1. Deep Silver nie sypnął kasą, budżet r3 był kilka krotnie mniejszy niż budżet r2. Chodzą plotki, że r3 został zrobiony po to, aby jakiś większy projekt piranii mógł być należycie finansowany przez dłuższy czas, podobnie jak było w przypadku Batmanów Arkham Origins i Arkham Knight.

      1. Mam nadzieję, że to prawda i Piranie zrobią jakiś spory krok naprzód, bo od premiery G3 (który mimo, iż nie do końca się udał to nadal zadziwia swoim rozmachem) dreptają w miejscu. Wystarczy spojrzeć na polskie studio CDP RED, jaki postęp dokonali od czasu pierwszego Wiedźmina. Teraz stworzyli grę, która swoim rozmachem, jakością i dopracowaniem miażdży produkcje BioWare czy Bethesdy. Naturalnie nie wymagam od Piranii aż takie przeskoku, ale liczę na jakiś zauważalny postęp (nowy silnik, lepsze ogólne dopracowanie gry itp. itd.).

Dodaj komentarz