Risen 3 z soundtrackiem Risen 2?

Risen 3: Włądcy tytanów wśród niektórcyh graczy uzyskał łatkę „Risen 2,5”. Pomijając brak wyraźnego skoku, który był między pierwszą, a drugą częścią, możemy znaleźć dosyć konkretne argumenty, aby nazwać tak trzeciego Risena. W napisach końcowych Risen 2 możemy usłyszeć parę znajomych dźwięków które są wykorzystane jako soundtrack Risen 3. Na tym gameplayu możecie znaleźć dowód. Wiedzieliście o tym?

9 przemyśleń nt. „Risen 3 z soundtrackiem Risen 2?

 1. Jeżeli ktoś nie zorientował się o tym wyciętym kawałku audio już na początku przygody z R3, to chyba mu słoń na uchy nadepnął. Poza tym, news trochę na siłę. Mowa o braku wyraźnego skoku pomiędzy 2, a 3 częścią gry. Ale jakiego skoku, drogi autorze? Mam też nadzieję, że ten skrawek audio zapożyczony z R2 też nie jest tym „konkretnym” argumentem. Serio, grze można wiele zarzucić, ale róbmy to rzetelnie. Imho, ten news nie nadawał się do publikacji.

  ps. no offence

 2. Tu chodziło o ciekawostkę że w napisach końcowych jest ten kawałem który w Risen 3 jest jednym z głównych dźwięków. A czy wiedziałeś właśnie że ten kawałek był w Risen 2? Nie? To właśnie się dowiedziałeś. Tak? To po prostu przeglądaj ten serwis dalej… A skok był mały, grafika ta sama, silnik graficzny też, misje podobne, wyspy itp…

 3. Przecież w R3 są wykorzystane motywy muzyczne z R1 i R2, podobnie jak w R2 były wykorzystane motywy muzyczne z R1. I tak samo jak w wiedźminie 3 będą wykorzystane motywy muzyczne jeszcze z pierwszej części. Nie wiem czy się ktokolwiek wsłuchiwał, ale w R3 to nie jest ten sam utwór, tylko bardzo mocno na nim bazujący.
  A co do pozostałych argumentów:
  Grafika nie jest ta sama, owszem jest siłą rzeczy bardzo podobna, w końcu gra nie była pisana od nowa.
  Silnik graficzny jest ciągle ten sam od czasów trzeciego Gothica. Pomijając jak mało miarodajny jest ten argument (w końcu silnik został mocno rozbudowany, co chociażby widać po wewnętrznej konstrukcji plików gry), to chyba nie uważasz, że są oni w stanie w ciągu dwóch lat napisać nowy silnik i napisać na nim porządną i rozbudowaną grę. No chyba, że serio tak uważasz.
  Nie wiem co rozumiesz przez misje poboczne. Mógłbyś przytoczyć jakiś konkretny przykład identycznych misji pobocznych (a najlepiej kilka), bo jakoś ciężko mi zrozumieć co możesz im zarzucić. Oczywiście poza tym, że każda misja to idź->zabij/porozmawiaj/weź->wróć, tak jak w każdym innym RPG i w większości gier.
  Wyspy… no tak, dano Antiguę jako bazę wypadową, z której stary teren to tylko miasto, Tacariguę, z której ucięli potężny kawałek wyspy i wyspę złodziei w DLC… Ej, zaraz, czyżby oprócz „smaczków” w postaci trzech okrojonych i zniszczonych wysp dali nam także cztery bardzo duże wyspy, jedną średnią w DLC i do tego mały, dotychczas nieodkryty teren na Arboirei?
  Zgadzam się z pierwszym komentarzem, news na siłę, nic praktycznie nie wnosi, bardziej nadaje się na ciekawostkę niż na argument czy news na stronie głównej.

   1. Hah a może chodziło mi tylko o tą jedną ciekawostkę? Po co miałbym pisać to co już każdy z nas wie i już jest napisane po parę razy? To zobaczyłem i jakoś admini też zadecydowali żeby dodać to na główną stronę, dla mnie to była nowość i dlatego jest taki news.
    Nie mówię że nie jestem gotowy na krytykę. Czym więcej ktoś napisze dobrego jak i złego zdania to jest dla mnie plus, każdy może napisać co się podoba albo nie i w przyszłości będzie to zmieniane.

 4. Po prostu to był taki wow, nie wiedziałem o tym, a skoro admini dodali to też o tym nie wiedzieli dlatego fajniej by było mieć tu dział „ciekawostki” i tam to dać, to jest ciekawostka a że jest jako news, trudno. Ale faktem jest że Risen 3 ma dużo z Risen 2, według mnie to właśnie Risen 2 miał wyglądać jak Risen 3.

 5. „Risen 3 – zrecyklingowany Risen 2”. Co za kurwa brednie, az sie sluchac nie chce. A Gothic 2 wogole nie przypomina Gothic 1. Zupelnie inny soundtrack, silnik i swiaty nawet ponownie nie odswiezane. Pierdolnijcie sie wszyscy w baniaki kurwa. Nie wiecie juz w ktora dupe wam cieplo. Cieszcie sie z tego co macie pojebane marudy. Seria Risen wymiata, a trojka wyglada, jak nalezy.

Dodaj komentarz