Risen 3 – oficjalny stream od Deep Silver

Kilka dni temu firma Deep Silver za pomocą serwisu Twitch.tv transmitowała na żywo pokaz gry Risen 3: Władcy tytanów. Na szczęście cały pokaz został zapisany na serwerach Twitcha i już teraz każdy może zobaczyć grę w akcji. Każdego zainteresowanego odsyłamy do poniższego wideo (właściwa gra zaczyna się w 8 minucie nagrania):

Tudzież kliknięcia tutaj.

29 przemyśleń nt. „Risen 3 – oficjalny stream od Deep Silver

  1. Ha, Risen 2, minimalne 2,4 ghz, 2 gb ramu i grafika 512mb minimalne, wiec tez bym nie zagrał a jakoś grałem na srednich, ba! Na najwyższych nawet ustawiałem i mialem 20 fps… Nigdy nie patrze na wymagania, gdyby tak było to już dawno w nic bym nie grał. Gra chodzi ale na najgorszych detalach więc wole poczekać na nowego gdy ustawie Risen 3 na najlepszych.

  2. No niestety ma, nie dostałem ją w prezencie i tak już została, ale karta graficzna spełnia wymagania a procek zawodzi i jest za słaby dlatego tak jest. jakby karta graficzna nie była odpowiednia na minimalne to nawet by się nie włączyła gra.

  3. Radeon HD 2600 jest w konfiguracji na minimalne ustawienia. Też ma ddr2 i 256 mb a ja mam 1 gb więc mam o wiele lepszą karte graficzną. a procek to Dual Core 2.4 GHz a ja mam 2.2 i to jeszcze Athlona a tam pisze o Core 2 Duo więc musiałbym miec athlona 2,8 zeby dobrze chodziło.

Dodaj komentarz