Ognisty golem w bestiariuszu R3

World of Risen opublikował pierwszego potwora, którego spotkamy w Risen 3 w ramach bestiariusza. My publikujemy fragmenty tłumaczenia wpisu.

risen3ognistygolem

Gracze, którzy po raz pierwszy spotkają ognistego golema w Risen 3: Władcy tytanów będą drżeli ze strachu! Mimo, że żyją one raczej samotnie, spotkamy je w maksymalnie parach, są bardzo, bardzo groźne. Ich trzymetrowy wzrost i potężna siła zadają bezmyślnym śmiałkom niesamowite obrażenia.

Nieostrożne przemierzanie obszarów oblanych lawą zwiększa szanse na spotkanie tych gigantów. Ogniste golemy ponoć się nie odżywiają (chociaż widzianio jednego, któy zajadał ogniste kryształy) i jest bardzo czujną dwunożną istotą. Nie myśl, że nie umie się wspinać!

Jeśli naprawdę chcesz z nim walczyć, uważaj na jego potężne ataki pięściami. Może cię także zaskoczyć ich serią.

11 przemyśleń nt. „Ognisty golem w bestiariuszu R3

    1. To dla nas niewątpliwa konkurencja 😀 Chciałbym tylko dodać, że RI działa z założenia jako tworzone przez społeczność, więc jeśli dotarłeś do jakiegoś newsa, czytasz źródła i chcesz aby RI „było lepsze” to go po prostu możesz dodać: Kontakt -> Dodaj treść. To fansajt 🙂

    1. na forum tak, ale forum =/= RI. RI ma swój regulamin, gamewalk jest jego właścicielem, ale zwłaszcza od zeszłorocznego refreszu ten fansajt tworzy społeczność, a ja coś dodam jak znajdę chwilę 😀 także zapraszam do podsyłania newsów przez Dodaj treść tudzież nawet dołączenie do załogi 😀

    1. Nie uważam, żeby w 2014 r. na polskiej scenie Risena albo nawet Risen-Gothic istniała jakakolwiek konkurencja 😀 Zauważyłem to wypalenie już dawno, dlatego zeszłoroczny relaunch RI przyniósł treści użytkowników i mam nadzieję, że jakby daj Boże scena ożyła, to to się sprawdzi.

Dodaj komentarz