Dwa nowe gameplaye z Risen 3!

Niemiecki serwis GameStar opublikował na swoim kanale YouTube dwa nowe gameplaye prezentujące grę Magiem oraz Łowcą Demonów.

Uwaga na spoilery! 😉

Na niemal 30-minutowym filmie z Łowcą Demonów możemy zobaczyć wyspę Calador, która utrzymana jest w znacznie mroczniejszych klimatach, niż wcześniej pokazywane miejscówki:

Film z Magiem w roli głównej jest znacznie krótszy i trwa nieco ponad 10 minut:

5 przemyśleń nt. „Dwa nowe gameplaye z Risen 3!

  1. nareszcie porządnie wyglądające finiszery, nie to co w 2. wiadomo, że to beta ale rażą mnie takie rzeczy jak animacja chowania i wyciągania broni. to samo co w 2 z tego co pamiętam-koniecznie do poprawki bo to strasznie rażący szczegół. tak samo jak miganie ognia na buławie. gra magiem zapowiada się bardzo ciekawie, nareszcie więcej skillów i bardziej efektowa walka. co mnie ciekawi to nie będzie many? na gameplayu nigdzie nie widziałem paska ciekawe jak to będzie wyglądać

  2. Fajnie to wszystko wygląda. W CDAction już grali i pisali, że system walki jest poprawiony. Dla mnie to bardzo ważne.
    Szkoda tylko, że pudełkowa wersja wymaga Steam. Pamiętam ja zamówiłem Risen 2 i dostałem przed premierą a potem trzy dni upłynęło zanim udało mi się aktywować grę. Nigdy chyba się tak nie wnerwiałem.

Dodaj komentarz