Magnus – opis postaci

Na facebooku serii Risen opublikowano opis nowej postaci.

Magnus jest przywódcą Strażników. Strażnicy chronią magów oraz wierzą w ich cele i ideały. Magnus przeżył wiele wojen, większość jako żołnierz Inkwizycji. Nie jest to człowiek, z którym warto zadzierać. Niełatwo jest też zrobić na nim wrażenie.

Może tobie się uda?

10548061_10154367996400603_6470347218810069926_o

11 przemyśleń nt. „Magnus – opis postaci

 1. Jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie. Mam nadzieję, że fabuła będzie wciągająca z kilkoma zwrotami akcji tak jak w G1 czy G2. Są gildie, więc wszystko jest na dobrej drodze. Oby tylko pojawiło się jakieś większe miasto jak to w Risen 1 czy Khorinis z G2.
  Pozostaje czekać jeszcze niecały miesiąc na pierwsze recenzje. Osobiście mocno trzymam kciuki z R3 i liczę, iż będzie to epicki koniec serii.

 2. GB800, to nie może być ten Magnus, tamten był stary już za czasów pierwszego Risena, w trójce byłby prawdziwym grzybem, a tu wygląda młodziej, w ogóle inna twarz 😉
  Osobiście myślę, że Risen 3 będzie lepszy niż jedynka. Jedyne wady pierwszej części to były dla mnie zbyt mały teren i krótka fabuła, a zanosi się na to, że trójka tych wad nie podzieli( w dodatku świat gry będzie bardziej różnorodny, bo dostaniemy do eksploracji kilka wysp).
  Jak myślicie, będzie możliwość grania na Lost Realm widocznym na mapach?

  1. No nie wiem. Na wyspach, które na pewno odwiedzimy (jak Taranis czy Calador) są widoczne jakieś zabudowania, natomiast Lost Realm to jedynie zapychacz. Z drugiej strony, jeśli nie w tej części to już nigdy tego terenu nie odwiedzimy.

   I trochę mi to nie odpowiada, że w poprzednich częściach zawsze była mowa o kontynencie pustoszonym przez Tytanów i Władców, a teraz się okazuje, że nie dane nam go ujrzeć.

 3. Tylko, że Calador to przecież nie wyspa, mam rację? Jest częścią jakiegoś kontynentu. Z tekstu o łowcach demonów wynika, że Calador to nazwa wybrzeża.

  W sumie, jakby na Lost Realm moglibyśmy się dostać, to nie nazywałoby się ono „lost” :/

  Tak na marginesie, na mapce Risena 3 ewidentnie widać, że Morza Południowe się zmniejszyły, a różne wyspy zmieniły położenie( niektóre najwyraźniej wyrosły spod wody). Nie sądzę, żeby ta kwestia została wytłumaczona, dlatego jest to dla mnie raczej idiotyczne. Piranie w ogóle nie dbają o wiarygodność swojego świata 🙁

 4. Przyznaję się do pomyłki 🙂
  Wyspy nie zmieniły położenia, tylko autor mapy je powiększył, pewnie po to, żeby były lepiej widoczne na rysunkowej mapie.
  Po prostu półwysep na zachód od Antiguy to nie Wybrzeże Ostrzy, ale zupełnie nowa częśc Arborey( The Crab Coast?). Oznacza to, że dostaniemy do eksploracji jeszcze jeden, nowy teren oprócz Taranis, Caladoru i Kily, kto wie, jak duży? 😀

Dodaj komentarz