Cenega ujawnia edycję podstawową!

Oto podstawowa edycja Risen 3:

23813583

Trzeba przyznać, iż jest ona bogatsza od tej w Niemczech i Austrii. Oprócz pudełka z grą, instrukcji i trzech DLC mamy soundtrack oraz mapę. To wszystko za ok. 135 zł.
Przy okazji wspomnę, że na muve.pl za pre-order Edycji Pierwszej dorzucana jest figurka Jaffara z Risen 2.

7 przemyśleń nt. „Cenega ujawnia edycję podstawową!

 1. Wersja na PC ma mapę, drukowaną instrukcję, ścieżkę dźwiękową, 3 DLC, dodatkowe pudełko i gra jest po polsku. Wersja na Xboxa tylko DLC i angielską wersję językową.
  Do tego dodajmy, że na konsolach gra na 100% będzie wyglądała gorzej.
  Mimo to, cena za wersję PC- 135 zł, a na Xboxa- 180zł.
  Ktoś wie, o co chodzi w takiej polityce? Czy wydawca sam postanowił, że sprzedaż na konsolach ma być katastrofą?

 2. Risen na konsolach nie jest po polsku, bo wprowadzanie zmian języka w plikach gry jest nieopłacalne, nie jest tajemnicą że sprzedaż na konsolach jest mizerna( przynajmniej w polsce ). Cena jest jaka jest ponieważ twórcy konsol za każdą sprzedaną grę pobierają dla siebie opłatę licencyjną ( trzeba jakoś to sobie zrekompensować z tond wyższa cena), tak jest niestety z każda grą, a to że będzie wyglądała gorzej to normalka, zobacz jakie bebechy są w konsoli, tego nie da się przeskoczyć.

  PS. Risena można wychaczyć już za niecałe 109 zł : http://swiat-gier.com/gry-pc/12730-risen-3-wladcy-tytanow-titan-lords-pl-pc-preorder-.html

 3. No właśnie w związku z tym, że sprzedaż na konsolach jest mała, powinni chyba dodawać bonusy i starać się obniżyć cenę, by zwiększyć atrakcyjność dla posiadaczy konsol, prawda? A z powodu tych wszystkich różnic na gorsze względem wersji PC-towej ludzie będą jeszcze bardziej zniechęceni.
  Swoją drogą, wie ktoś, kto zajmował się konwersją gry na konsole? Nigdzie nie ma o tym informacji. Poprzednie części wykonał Wizarbox( z efektem mizernym), ale trójką się nie zajmował, bo zdążył zbankrutować. Może tym razem zajął się tym ktoś z większym szczęściem i talentem.

 4. Piranie nie mają dużego rynku zbytu na rynku konsolowym i mam wrażenie, że po prostu leją na to. Konsolowe porty są słabe, ale mimo wszystko, zawsze sprzedaż trochę podskoczy. Ja byłbym za tym, żeby całkowicie sobie tę zabawę w konsole darowali. Zawsze to większy budżet na doszlifowanie wersji na platformę, która zawsze była tą wiodącą.

Dodaj komentarz