Zawartość pecetowego pudełka Risen 2 ujawniona

Wydawca Risen 2 w Polsce, Cenega, opublikował komunikat prasowy ujawniający zawartość edycji standardowej gry. Osiem elementów będzie dostępnych na PC. Jest to dosyć standardowe wydanie jak dla RPG – no może poza poradnikiem, ich ostatnio coraz mniej. Szkoda jednak, że plotka o making-ofie się nie potwierdziła, zwłaszcza, że w kolekcjonerce jest on w tym samym pudełku co soundtrack…

30.03.2012, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością prezentuje skład edycji standardowej gry Risen 2: Mroczne wody w wersji na komputery PC oraz informacje o przedpremierowych dodatkach DLC. Ta bogata edycja, przygotowana z myślą o fanach serii Gothic i pierwszej części gry Risen, zawiera następujące elementy:

1. Etui zbiorcze.

2. Gra w podwójnej, polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.

3. Ścieżka dźwiękowa z gry na płycie CD.

4. Mapa świata gry oraz plakat – format A1.

5. Drukowany, obszerny poradnik.

6. Drukowana instrukcja.

Równocześnie odbędzie się premiera wersji cyfrowej gry na platformie MUVE Digital, zawierającej większość ekskluzywnych dodatków dostępnych wydaniu pudełkowym. To bardzo atrakcyjne wydanie dostępne będzie w rewelacyjnej, niskiej cenie! W skład edycji cyfrowej wejdą:

1. Gra w podwójnej, polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.

2. Ścieżka dźwiękowa z gry w wersji cyfrowej.

3. Obszerny poradnik w wersji cyfrowej.

Więcej

Dodaj komentarz