Twój nick w instrukcji do Risen 2

Podobnie jak przy Risen 1, Deep Silver organizuje akcję dla społeczności, w której można odbić swoją fascynację grami Piranha Bytes w integralnym elemencie pudełka – instrukcji. Jeśli chcemy znaleźć się na liście na ostatnich stronach instrukcji musimy po prostu napisać posta w tym temacie. Nie jest wymagana żadna formuła, ale jeśli nie wiemy co napisać w poście, najlepiej zamieścić proste Bin dabei.

Najprawdopodobniej lista ta trafi tylko do niemieckiego wydania, ale zawsze coś :). Termin wpisów upływa z końcem 12 lutego. Przy Risen 1 wpisów było ponad 700, w tym „spisie” jest jak na razie prawie 200 postów. Zapraszamy do uwiecznienia się na stronach instrukcji!

Deep Silver ze względów prawnych nie może zamieszczać prawdziwych danych (imion i nazwisk), więc w grę wchodzi tylko pseudonim. Wydawca zastrzega sobie także prawo do nie uwzględnienia nicku z dowolnego powodu.

P.S. Piszcie w komentarzach, gdy się wpiszecie, wtedy może będziemy mogli policzyć polskich fanów w tym spisie – oby było ich jak najwięcej.

Dodaj komentarz