Tomb raider… spider, czyli grobowy pająk

Na oficjalnej stronie Risen 2 pojawił się opis kolejnego milusiego zwierzątka – grobowego pająka, w oryginale Tomb Spider. Zapraszamy do przeczytania tłumaczenia opisu i oglądnięcia animacji z modelem stawonoga. Możecie ją uruchomić klikając na obrazek.

Grobowy pająk żyje w ciemnych jaskiniach i podziemiach pod ruinami Arborei. Ta potworna istota wykopuje w twardej ziemi ogromne ilości tuneli i korytarzy tworzących labirynt – w który ma wpaść ofiara.

Gdy potencjalna, niczego się nie spodziewająca ofiara jest w pobliżu, grobowy pająk wyskakuje z ziemi i atakuje z zaskoczenia ofiarę ogromnym ciałem i długimi nogami. Potwór rozdziera swoją szeroką paszczę z zębami ostrymi jak brzytwa i wita nimi przyszły posiłek.

Pająk może parować ataki swoimi długimi, owłosionymi nogami wyposażonymi w mordercze pazury, a także zaskakująco dobrze atakować z wielu stron jednocześnie.

Dlatego grobowy pająk nie tylko powoduje, że wróg narobi w gacie, ale jest też śmiercionośnym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem!

Uważaj, kiedy będziesz badać podziemia Arborei – tam czai się grobowy pająk!

Dodaj komentarz