Risen 2 z pełnym 3D od NVIDIA

W lutym informowaliśmy o pojawieniu się Risen 2: Mroczne wody na liście gier zgodych z systemem NVIDIA 3D VISION. Wtedy grę oceniono pod kątem współpracy z efektem 3D jako „zadowalającą”.

Dzisiaj wydawca ogłasza, że gra zapewni pełne wsparcie 3D.

Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Risen 2: Mroczne wody zapewni pełne wsparcie dla technologii 3D Vision firmy Nvidia.

Nigdy wcześniej świat piratów, morskich potworów i magii voodoo nie był tak prawdziwy, że na ustach nieomal czuć smak portowego rumu. Dodatkowy wymiar zmienia zwykłe potyczki w przerażająco realne bitwy, a podróże przez dżungle śladem zaginionego skarbu kapitana Stalowobrodego w niezapomniane przygody. Przekonaj się na własnej skórze jakie to uczucie być w samym środku akcji w przepięknym świecie Risen 2! Do gry w trybie 3D wymagana jest karta graficzna i monitor kompatybilne z technologią Nvidia 3D Vision, oraz okulary 3D.

W komunikacie prasowym dodano także informację o wydaniu gry… potwierdzono, że wkrótce poznamy skład kolekcjonerki, która ma być „wyjątkowo bogata”.

Gra Risen 2: Mroczne wody zostanie wydana w edycji standardowej oraz kolekcjonerskiej 27 kwietnia 2012 r., równolegle z premierą europejską. Równocześnie odbędzie się premiera wersji cyfrowej gry na platformie MUVE Digital. Warto zaznaczyć, że polska edycja kolekcjonerska będzie wyjątkowo bogata, a w jej skład wejdą zarówno elementy z oryginalnej edycji kolekcjonerskiej, jaki i dodatki specjalnie dla polskich graczy. Skład wszystkich wydań gry zostanie ujawniony w ciągu kilku najbliższych dni.

Nikt się też nie obrazi, gdy zwykła edycja również będzie wyekwipowana w inne elementy niż płytę i cienką instrukcję.

Źródło

Dodaj komentarz