Risen 2 – Doberlec o potworach

Na rosyjskim World of Risen pojawił się ciekawy cytat z wczorajszego dnia. Pewien fan zapytał community managera o nowego człowieka od szkiców koncepcyjnych – Jana Krentke. Jest on jednym z nowych ludzi, którzy zastąpili część starego składu. Jan zastąpił konkretnie Ralfa Marczinczika, głównego projektanta lokacji czy potworów, ogólnie całego świata, w grach PB. Kolega z Rosji zadał naprawdę ostre pytanie, ale Daniel wyszedł z tego obronną ręką.

Vladgamer: Jak ci się podoba nowy artysta Jan Krentke? Jakie są jego silne i słabe strony? Jest dobrym zastępcą Ralfa? Ma doświadczenie i talent? Nie uważasz, że nowe potwory są nieco dziwne?

Doberlec: Uff, naprawdę nie mogę porównywać Jana do Ralfa, bo nie mam z nim bezpośredniego kontaktu. Co do potworów, myślę, że są udane, zwłaszcza, że ciężko wymyślić nowe potwory do fantasy.

Wiem, że dla wielu ludzi piaskowa świnia jest nieco komiczna, ale jeśli wiesz, że grzebie w piasku i małą latarką na głowie zarzuca przynętę na swoje ofiary i wskakuje na najmniejsze nawet niebezpieczeństwo, małe stworzenie i ty to widzisz – dobrze się bawisz.

A co wy sądzicie o potworach w R2? Jeśli chcecie sobie je przypomnieć, znajdziecie je w artykule Risen 2 – Potwory.

Dodaj komentarz