Risen 2: Dark Waters – pierwsze screeny i informacje

To ten moment! Ponad rok po premierze pierwszej części, ponad rok po erze domysłów i marzeń Deep Silver prezentuje najnowszą grę kultowego dewelopera – Piranha Bytes!

Risen 2: Dark Waters, czyli w luźnym tłumaczeniu na polski Risen 2: Mroczne Wody, to sequel określanego przez wielu jako następcę serii GothicRisena.

Risen 2

Magazyn PC Games w nadchodzącym, 23 lutego, numerze opisze dokładniej Risen 2, który będzie tematem numeru. Wtedy też z pewnością spadnie na nas fala nowości.

Risen 2

Wnioskując z tytułu, obrazków i szczątkowych opisów możemy się domyslić, że sequel będzie bardzo różnił się od poprzednika. Tytuł przywodzi na myśl wątek piracki, a ubiór postaci, jeszcze bardziej słoneczny klimat to tylko potwierdzają. Klimaty najwidoczniej też będą inne – w tekście pod screenami na PC Games pojawia się fraza broń palna! Czyżby wcześniejsze zapowiedzi o steampunku faktycznie się sprawdziły? Dzień się dopiero zaczyna, a każdy fakt przynosi jeszcze więcej odpowiedzi.

Risen 2

Na bieżąco będziemy Wam dostarczać przeróżne informacje, a jutro spodziewajcie się porządnego podsumowania. Następny ważny dzień dla Risen 2: Mroczne Wody już się zbliża – to środa – PC Games o R2 trafi do kiosków!

Z ostatniej chwili: otworzono oficjalną stronę!

» risen2.deepsilver.com

Dodaj komentarz