„Wyspa skarbów” – pierwsze DLC ogłoszone!

Stało się! Zgodnie z zapowiedziami Risen 2 nie będzie miał wsparcia modderskiego, ale pojawi się zawartość do pobrania. I dziś, ostatniego dnia stycznia, wydawca Deep Silver ogłasza pierwszy taki dodatek. To pierwszy taki element w grze Piranha Bytes w prawie piętnastoletniej historii studia.

Fabularne DLC „Wyspa skarbów” dostępne na wyłączność przy preorderze Risen 2™: Dark Waters ogłoszone!

Doświadcz nowej, ekscytującej fabuły podczas poszukiwania skarbu kapitana Stalowobrodego kupując pirackie RPG od Piranha Bytes w przedsprzedaży. DLC z dosadną nazwą „Wyspa skarbów” zawiera ekskluzywną dodatkową zawartość dla niezłomnego poszukiwacza przygód. Gracz zagłębi się w dodatkowy wątek fabularny, aby odkryć legendarny skarb kapitana Stalowobrodego – jest to kontynuacja elementu fabuły z pierwszego Risena i z ostatecznym doprowadzeniem wątku do ekscytującego zakończenia.

Zadanie doprowadzi bohatera i Patty, córkę Stalowobrodego na nieznaną wyspę pełną nowych lokacji z łamigłówkami, skarbami i tajemnicami. Gracz będzie musiał odnaleźć legendarny przedmiot (dostępny tylko w tym DLC), który podniesie na stałe jego statystyki.

Te ekskluzywne dla przedsprzedaży DLC warte 9,99$/9,99€/800 Microsoft Points będzie dostępne u sprzedawców w wybranych krajach.

Przekonało do zakupu preordera?

Dodaj komentarz