„Otwarte” betatesty Risen 2 na horyzoncie!

Słowo otwarte jest opatrzone cudzysłowem, gdyż tak naprawdę otwarte one nie są. A raczej – nie dla wszystkich.

Jak część starszych fanów może pamięta, Risen posiadał ciekawą edycję kolekcjonerską – niestety nie wydaną w Polsce. W owej edycji oprócz wartościowych dla fana elementów pokroju zdjęcia Piranha Bytes z ich autografami znalazł się jeszcze jeden ciekawy element – klucz do testów beta następnej gry PB (wtedy roboczo nazywanej RPB 2. Klucz ten należało wysłać na odpowiedni adres e-mail i otrzymywało się informację w stylu „dziękujemy, kiedyś się odezwiemy”. W ubiegłym roku już wszyscy poznali fakt, że następną grą jest Risen 2: Dark Waters, ale mimo pytań wielu fanów na zagranicznych forach – sprawa bety ucichła. Niektórzy nawet myśleli, że sprawa odeszła w zapomnienie także od strony wydawcy (co byłoby swoją drogą mocno nieprofesjonalne).

Jednak nie taki straszny Deep Silver jak go malują – zarejestrowani wcześniej drogą mailową posiadacze edycji kolekcjonerskiej otrzymali właśnie wiadomość o starcie zapisów do owych betatestów – dla takich osób otwartych. Oto taka wiadomość:

Witaj,

wkrótce nadejdzie ten moment! Beta Risen 2™ wystartuje!

Testy beta potrwają od 20 lutego do 2 marca i mamy przyjemność cię do nich zaprosić.

Do udziału w nich potrzebujesz kodu dostępu do bety, który otrzymałeś po rejestracji drogą mailową.

Proszę zarejestruj się z osobistym kodem dostępu, na stronie internetowej betatest.risen2.com, aby otrzymać klucz Steam do pobrania bety.

Życzymy Ci wiele zabawy z betą Risen 2™

Twoi, Deep Silver & Piranha Bytes

Swoją drogą, może ktoś z Was sprowadził taką edycję zza granicy Polski i po małym kombinowaniu z danymi się dostanie do bety?

Treść maila dzięki worldofrisen.de.

Dodaj komentarz