Nowy fanpage i nowy wpis od Piranha Bytes

W ubiegłym miesiącu – a w sumie na koniec czerwca – deweloper serii Risen i Gothic oficjalnie zaistniał na Facebooku, czyli w królestwie dzisiejszego Internetu. Stało się to dosyć późno, ale musiało się stać. Czyżby ktoś w Piranha Bytes zmienił podejście do wizerunku marki na bardziej bliższą samym fanom? Tak może się zdawać, bo dotychczas wpisy od PB bezpośrednio „do ludzi” były niesamowitą rzadkością.

Teraz zaś, na fanpejdżu pojawiają się dosyć często. Jednak nie to jest sednem tego newsa. Jeden wpis został całkowicie poświęcony nowej grze Piranii.

Z powodu wielu pytań na temat naszego aktualnego projektu, zapewniamy, że ciężko pracujemy nad tworzeniem nowej gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni wielkim zainteresowaniem nami. Niestety, nie możemy powiedzieć kiedy będziemy w stanie ruszyć z oficjalną informacją. Do tego czasu będziemy dostarczać Wam okazjonalnie nowinki i informacje o naszym studiu

Z poważaniem, Wasze Piranie

Mimo, że dalej nie wiemy czy to „Risen 3, Gothic 5 czy Humipumpi 1”, fakt jest faktem, że coś się kroi i raczej nie na Gamescom, ale zimową porą jak w przypadku Risen 2 doczekamy się „oficjalnego ogłoszenia”. Premiera? Patrząc na odstępy w premierach PB i brak jarzma JoWooD, 2015 wydaje się rokiem maksymalnym.

Zachęcamy do polubienia ekipy z Essen na FB, chociażby aby otrzymywać świeże informacje o tej nowej grze – ale nie zwalnia to Was z odwiedzania Risen Info, nasze newsy są lepsze :).

Facebookowy fanpage Piranii

Dodaj komentarz