Grube pudełko Risen 2 z soundtrackiem i poradnikiem

Na stronie głównej sklepu polskiego wydawcy Risen 2, muve.pl ukazał się banner reklamujący cyfrową wersję gry. Zawiera on informację o „ekskluzywnych bonusach” – soundtracku i poradniku, które mają być dołączane do polskiej wersji gry. Jesteśmy na ten moment tylko pewni co do umieszczenia owych bonusów w wersji cyfrowej. Wiemy to dzięki opisowi produktu:

Dla wszystkich Klientów, którzy zamówią u nas grę Risen 2 w wersji cyfrowej otrzymasz:

  • DLC Wyspa Skarbów – dodatkowe zadania i nagrody dla spragnionego przygód gracza. Historia opowiedziana w dodatku jest kontynuacją wydarzen z pierwszej części gry Risen – poszukiwań zaginionego kufra skarbów kapitana Stalowobrodego. Zamawiając grę Risen 2 przed premierą gracze otrzymają możliwosć doprowadzenia tej odnogi glównej fabuły do ekscytującego końca!
  • Soundtrack
  • Poradnik do gry

Banner eksponuje też „gwiazdorską obsadę” dubbingu. Niemniej ciekawa jest wizualizacja pudełka… oprócz podobnie wyeksponowanej obsady nad spolonizowanym logiem, informacji o wersjach językowych, konieczności połączenia z internetem w celu aktywacji dostrzegamy samą grubość pudełka. O ile to nie jest tylko przesadna wizualizacja – standardowe wydanie gry powinno być bogate. W końcu na powietrze szkoda tektury.

Dodaj komentarz