Data premiery Risen 2 ujawniona!


Oto tłumaczenie oficjalnego oświadczenia:

DATA PREMIERY RISEN 2™: DARK WATERS OGŁOSZONA

Piracki RPG od Piranha Bytes wyrusza 24 kwietnia 2012 (Ameryka Północna) i 27 kwietnia 2012 (Europa).

14 grudnia 2011 – Hampshire, Wielka Brytania – Deep Silver i Piranha Bytes dzisiaj ogłaszają oficjalną datę premiery epickiego, pirackiego RPG Risen 2: Dark Waters w dniu 24 kwietnia 201 dla USA i Kanady i 27 kwietnia 2012 dla krajów leżących w Europie.

Obie firmy także ujawniły ostateczne okładki gry zawierające emblemat bandery pirackiej (czaszka i skrzyżowane kości), ale w wariacji Risen 2.

O Risen 2: Dark Waters

W Risen 2: Dark Waters, Inkwizycja wzywa bohatera do szukania „antidotum” na potwory morskie, które zniszczyły sieć żeglugi morskiej i tym samym odcięły dostawy od wysp. Wydaje się, że piraci wiedzą jak radzić sobie z tymi stworzeniami… ale nie pałają do współpracy.

Nowe elementy gry dodają różnorodności Risen 2, na przykład, gracze mogą korzystać teraz z broni palnej. Jako piraci lub poszukiwacze przygód mogą również zdobywać nowe umiejętności specjalne o nazwie Brudne Sztuczki, co pozwala im oszukiwać lub podstępnie atakować przeciwników podczas walki.

Deep Silver wyda Risen 2: Dark Waters na system gier i rozrywki Xbox 360® od Microsoft, Windows PC, i PlayStation®3.

Oczywiście wciąż nie znamy polskiego wydawcy, ani tym bardziej polskiej daty premiery, ale teraz już raczej „z górki”. Ahoj!

Dodaj komentarz