Archiwa kategorii: Risen 2

Risen 2 za 8,75 zł!

sklepie Gry-OnLine.pl wielka promocja dla osób nieposiadających gry Risen 2: Mroczne wodyRisen 2! Za jedyne 8,75 zł można otrzymać cyfrową edycję drugiej części serii Risen. Kto jeszcze nie zakupił tej gry, ma szansę zrobić to teraz w niezwykle okazyjnej cenie.

Zakup jest możliwy jedynie z terenu Polski i można go dokonać pod tym linkiem.

Seria Risen mocno przeceniona na Steam

Dziś o 19 zostały przecenione następujące części serii Risen:

monstersummersale

 • Risen 2: Mroczne wody – 5 euro (ok. 20 zł)
  Risen 2: Mroczne wody Złota edycja – 7.5 euro (ok. 30 zł)
  Zestaw DLC do Risen 2: Mroczne wody – 6 euro (ok. 25 zł)
 • Risen 3: Władcy tytanów – 7.5 euro (ok. 30 zł)
  Risen 3: Władcy tytanów Wydanie Kompletne – 10 euro (ok. 40 zł)
  Zestaw DLC do Risen 3: Władcy tytanów – 6 euro (ok. 25 zł)
 • Risen Franchise Pack (zestaw wszystkich części serii i dodatków do nich) – 17.5 euro (ok 70 zł)

Trzeba przyznać, że jest to na prawdę spora przecena na Risen 3: Władcy tytanów, szczególnie jeśli spojrzeć na ceny innych gier na Steam.

PS. Cichaczem pierwszy Risen został wyłączony ze sprzedaży detalicznej i można go zakupić na Steam tylko w zestawie Risen Franchise Pack.

Seria Risen w letniej promocji na gog.com

gog_comNa gog.com trwa właśnie Summer Sale, z okazji którego dwie pierwsze części serii Risen zostały dość mocno przecenione:

Risen – cena: $1.99 / 1.89€ (około 8 zł) – kup tutaj

Risen 2: Gold Edition – cena: $5.99 / 5.49€ (około 22 zł) – kup tutaj

Dodatkowo wydając przynajmniej 1$ dostajemy za darmo grę Simcity 2000 Special Edition.

Czym jest gog.com? Jeśli ktoś jeszcze nie wie – to sklep sprzedający gry w wersji DRM-Free (czyli bez zabezpieczeń), m.in. każda pudełkowa kopia naszego rodzimego Wiedźmina aktywuje się właśnie w tym sklepie, dlatego że cdp.pl, CD Projekt RED oraz gog.com to praktycznie jedna rodzina.

Risen 3: Władcy Tytanów za niecałe 55 zł, a R2 za 9 zł w sklepie muve!

wiosnobranie-r3-2015Dziś jest finał Wiosnobrania w sklepie muve.pl, a wśród licznych promocji można znaleźć Risen 3: Władcy Tytanów za 54,99 zł. Z tego co się orientuję to jest to największa dotychczasowa promocja na ten tytuł i ta cena jest o niebo lepsza niż 25 euro, którego niedawno chciano od nas za kupno gry w sklepie Steam podczas promocji -50% 😀

Karta produktu w sklepie – tutaj.

Z kolei drugą część serii Risen możemy nabyć jeszcze taniej, bo za 8,75 zł. Tę drugą ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

Gry są sprzedawane w postaci klucza Steam. Promocja trwa do poniedziałku do godziny 12:00.

Pełna wersja Risen 2: Mroczne wody w CD-Action

CDA_3_2015_okladka_4bhyW czasie premiery Risen 3, CD-Action pozwoliło nam się cieszyć obszerną recenzją Risen 3, a jako dodatek do tego opiniotwórczego tekstu, na płycie dołączono pierwszą część serii Risen. Teraz, pół roku po premierze R3 mamy możliwość zakupienia z CDA gry Risen 2: Mroczne wody. Gra jest oczywiście tak jak edycja sklepowa w wersji Steam – czyli posiada DRM w odróżnieniu od R1. To niewątpliwie ciekawa propozycja dla osoby która jeszcze nie posiada tej części – a chce nabyć R2 w atrakcyjnej cenie.

Źródło