Warto być aktywnym!

Witajcie! Który raz już przechodzicie R3? Nie wszyscy – na przykład ja – jeszcze nawet w grze dobrze się rozkręcili. Jednak ten wpis jest zupełnie o czymś innym.

Risen Info w sierpniu skończyło 6 lat. Nieokrągła rocznica nie wymaga świętowania – ostatni prezent RI otrzymało na 5 urodziny. Od tamtego momentu otrzymywało same prezenty – było w zdecydowanej większości tworzone przez Was, czytelników!

Nie była to wielka grupa osób, jednak była – serwis z zdecydowanie dorywczą redakcją pozostawał dosyć aktualny. Pokazuje to, że fansajty można tworzyć również w inny sposób – i trochę szkoda, że seria Risen się kończy, ale ten patent można sprawdzić na innych typach stron. I za ten wkład Wam dziękujemy! Oto najaktywniejsza trójka, po odjęciu osób powiązanych z naszą załogą.

ranking

Same podziękowania to jednak za mało. Postanowiliśmy Was w skromny sposób nagrodzić – po części własnymi siłami, po części dzięki firmie Cenega.

cieniemrokuCorientes da Compostela

otrzymuje Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku (PC, wersja cyfrowa)!

ds3KwiateK

otrzymuje Dungeon Siege III (PC, wersja pudełkowa)!

inversionsebogothic

otrzymuje Inversion (PC, wersja pudełkowa)!

 

 

To jeden z milszych typów konkursów, o którym nawet nie wiedzą jego uczestnicy. Dlatego na odzew dajemy Wam miesiąc, mam nadzieję, że jednak wciąż nas odwiedzacie, skoro dla nas pisaliście. Jeśli posiadacie już przydzieloną Wam grę, przysługuje Wam prawo zamiany, ale tylko na tą, która jest o schodek niżej (czyli trzecia osoba nie może sama zmienić sobie nagrody). Piszcie przez formularz kontaktowy w górnym menu.

Zanim ruch na RI wygaśnie kompletnie wraz z marazmem niesionym przez koniec serii Risen, zorganizujemy jeszcze kilka konkursów :).

Aye!

14 przemyśleń nt. „Warto być aktywnym!

Dodaj komentarz