Piotr Fronczewski i Henryk Talar – spotkanie w Empiku już 22.12

Punktualnie o 18.00 na pierwszym piętrze Empiku odbędzie się spotkanie z aktorami, dzięki któremu dowiecie się więcej o procesie dubbingu i pracy nad polską wersją The Elder Scrolls: Skyrim. Warto przynieść ze sobą swój własny egzemplarz gry The Elder Scrolls: Skyrim, gdyż po rozmowie Piotr Fronczewski i Henryk Talar będą składać na nich autografy wszystkim zainteresowanym osobom.

Pierwsze kilkadziesiąt osób (z własnym, oryginalnym egzemplarzem lub właśnie zakupionym) dostanie od nas oficjalną koszulkę The Elder Scrolls: Skyrim. Dla pozostałych osób będą plakaty z gry, na których również będzie można dostać autograf od aktorów.

The Elder Scrolls® V: Skyrim™ jest kolejnym tytułem osadzonym w świecie wielokrotnie nagradzanej serii Elder Scrolls i zarazem kontynuacją Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion®. Skyrim na nowo definiuje epickie gry fantasy o otwartym świecie powołując do życia ogromny, wirtualny świat, który gracz może odkrywać w sposób jaki jemu najbardziej odpowiada.

Polska wersja Skyrim na PC zawiera pełną lokalizację z udziałem takich znamienitych polskich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski. Więcej informacji o Skyrim dostępne jest na stronie: www.ElderScrolls.com.

Dodaj komentarz