Nowa odsłona Risen Info!

Witamy serdecznie na naszym nowym pokładzie wszystkich czytelników! Każdy, począwszy od szczurów lądowych po wilki morskie, kto jeszcze ma chociaż jedno oko, chyba już zauważył, że Risen Info wygląda inaczej…

noweri

Nasz wortal w sierpniu 2013, właśnie przed chwilą, skończył 5 lat. Stwierdziliśmy, że najlepszym prezentem jubileuszowym dla strony internetowej jest bardzo porządna operacja plastyczna. Jako pierwszy serwis o Risen w Polsce i pionier sieci GameWalk.pl, czujemy się zobligowani do wdrażania innowacji. I tym sposobem, z urokliwego, aczkolwiek bardzo klasycznie prezentującego się Risen Info uczyniliśmy najbardziej spełniający standardy drugiego dziesięciolecia XXI wieku serwis sieci GameWalk.pl!

Nowe Risen Info otrzymało w prezencie nowy silnik – WordPress – to już trzecia wymiana tego fundamentu w pięcioletniej historii serwisu. Jako że RI jest przede wszystkim info, znana platforma blogowa w tym przypadku będzie sprawowała się doskonale. Wortal został stworzony z myślą o czytelności i minimalizmie, bo jego nadrzędnym zadaniem jest informowanie czytelników – teraz będzie to robił w najlepszy możliwy sposób.

Strona jest w 100% dostosowana do wszelkiego rodzaju urządzeń, na których nas przeglądacie. Teraz bez przewijania w bok przeczytacie informacje o serii Risen zarówno na telewizorach jak i komórkachRisen Info samo się dostosuje.

Przyzwyczajenie do nowego wyglądu strony nie powinno zająć długo, gdyż stawia on przede wszystkim na użyteczność i łatwość obsługi. Jeśli czcionka jest za mała lub za duża – w lewym górnym rogu zawsze jest możliwość zmiany jej rozmiaru – klikajcie do oporu. Obok też kryje się magiczny guzik „odtwórz”, który odpali muzykę umilającą przeglądanie strony i poczucie klimatu gier Piranha Bytes, który wbrew pozorom tworzonym przez „nowoczesność”, aż bije z Risen Info :).plejadarozmiarow

Mamy też w końcu wyszukiwarkę z prawdziwego zdarzenia – teraz dobrze szukając, zawsze znajdziecie. Rozwinęliśmy też interakcję użytkowników – oprócz ulepszenia samych komentarzy, macie od teraz możliwość tworzenia Risen Info razem z nami. Możecie wysyłać swoje treści, screeny jak i uzupełniać dział download.

To wszystko składa się na nowe, piękne i dopracowane Risen Info, które właśnie oddajemy w Wasze ręce. To dzięki Wam pierwszy polski wortal o serii Risen wciąż istnieje, dla Was wypiękniał i dzięki Wam będzie jeszcze lepszy!

Po prostu dziękujemy, że jesteście z nami! Aye, aye!

Jedno przemyślenie nt. „Nowa odsłona Risen Info!

Dodaj komentarz