Archiwa kategorii: Portal

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuje na to, że pierwszą w Polsce, a może i na świecie stronę poświęconą w całości najnowszej grze studia Piranha BytesELEX. ELEX Info jest kontynuacją swojej starszej siostry – Risen Info i mimo zmieniających się czasów oraz rosnącej popularności fanpage’ów w social media umniejszającej roli fansite’ów, ma na celu znalezienie swojej niszy i podobnie jak poprzedniczka – bycie bezwzględnym liderem sceny.

elexinforpromoscreen

ELEX Info czerpie garściami ze swojej poprzedniczki – jest oparta na podobnych, ale usprawnionych rozwiązaniach. Na starcie również stawia na koncepcję miejsca współtworzonego przez czytelników, co przy Risen Info, mimo marazmu w społeczności zgromadzonej wokół gier okazało się strzałem w dziesiątkę. Jednocześnie w nowej serii gier od twórców Gothica redakcja upatruje nadziei na ożywienie sceny i prowadzenie wortalu z pełnym rozmachem.

Naturalnie również, na forum sieci GameWalk pojawił się nowy dział do dyskusji, poświęcony grze ELEX.

Nowej stronie życzymy samych sukcesów i serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania, a nawet współtworzenia ELEX Info – tym czasem RI naturalnie nie będzie informować o grze ELEX – no, najwyżej o premierze. Ahoj!

Życzenia na Wielkanoc 2015

Na facebooku studia Piranha Bytes ukazały się życzenia wielkanocne wraz z obrazkiem:

May your Easter basket be full of joy and happiness! Happy Easter!

Co w roboczym przełożeniu na polski oznacza:

Niech Twój koszyk wielkanocny będzie pełen radości i szczęścia! Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

11143265_745994528844602_4273523149389565036_n

Pewnie spora część z Was posiada takiego Jaffara. Do życzeń dołączamy się również i my i dokładamy do nich pragnienie szybkich informacji o najnowszej grze PB.

 

Warto być aktywnym!

Witajcie! Który raz już przechodzicie R3? Nie wszyscy – na przykład ja – jeszcze nawet w grze dobrze się rozkręcili. Jednak ten wpis jest zupełnie o czymś innym.

Risen Info w sierpniu skończyło 6 lat. Nieokrągła rocznica nie wymaga świętowania – ostatni prezent RI otrzymało na 5 urodziny. Od tamtego momentu otrzymywało same prezenty – było w zdecydowanej większości tworzone przez Was, czytelników! Continue reading

Nie bądź tylko czytelnikiem!

Nie bierz przykładu z Saschy ;) Nie bądź tylko czytelnikiem!Premiera Risen 3 już w sierpniu! Zalewa nas coraz większa fala informacji o nowej grze PB. Każdy z Was chyba zauważył ostatni zastój. Chcemy dalej być liderem pod względem newsowania o grach PB, dlatego zwracamy się do Was o pomoc.

Jeśli masz chociaż odrobinę czasu, a trafiłeś w sieci na jakaś informację – prosimy, skorzystaj z opcji przesłania nam newsa (kliknij Redakcja, a potem Dodaj treść będąc zalogowanym).

Nie musisz wcale się rozpisywać!

Jeśli chciałbyś jednak nam bardziej pomóc, użyj tamtejszej opcji Kontakt. Mamy mnóstwo wakatów na newsmanów. Zróbmy coś od nas dla nas. Stwórzmy sprawne Risen Info.