Tajemnicza wiadomość od Piranha Bytes – „Pozostały 3 dni”

Dziś po południu Piranha Bytes na swoim facebookowym profilu zamieściła tajemniczą grafikę z kodem binarnym. Po przetłumaczeniu kodu na język angielski otrzymujemy slowa: „3 days left”, czyli „Pozostały 3 dni”. Jak możemy się domyślać niemiecki deweloper planuje coś na 3 lipca. Czy będzie to oficjalna zapowiedź gry? Tytuł? Krótkie informacje?

three-days-left

Tego dowiemy się już w ten piątek, jedyne co pozostało to uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać do piątku! By pozostać na bieżąco gorąco zachęcamy do śledzenia fanpejdża Piranhy Bytes. Najświeższe informacje oraz spekulacje można znaleźć na forum WoR.

16 przemyśleń nt. „Tajemnicza wiadomość od Piranha Bytes – „Pozostały 3 dni”

     1. Moim zdaniem PB skończyło współpracę z Deep Silver ponieważ mieli z nimi umowę na serię Risen A poza tym dostawali pewnie krótkie terminy na stworzenie gry. Z góry sorki za błędy Ale piszę z telefonu.

 1. Jeśli liczyć że od premiery Risen 3 tworzą nową grę a ma wyjść ona w 2017 roku to na prawdę kupa czasu… Na oficjalnym forum Elex Nordic Games pisze że Elex będzie mroczne i ciężkie a sama gra będzie największą grą piranii nie tylko pod względem wyglądu mapy a także finansowym… Ciekawe

  1. Zwróć uwagę, że Nordic obecnie jest o wiele większym wydawcą, niż dawne JoWood. A to, że trochę mniejszym od DS, to nic. Mogło być tak, że DS najwięcej kasy pakował w swoje najpopularniejsze tytuły, a Piranie zjadali resztki. Raczej wiedzą, w co się pakują. Sam Bjorn przyznał przecież, że cieszą się z faktu zmiany wydawcy właśnie ze względu na większą swobodę działania. Pytanie tylko, czy to jedynie takie prowie gadanie, czy stan faktyczny. 🙂

    1. A co za parę dni ma być gameplay? Z tego co wiem to na gamescomie mają coś pokazać, ale nie wiem czy to będzie rozgrywka. Szczerze powiedziawszy dla mnie premiera może być i nawet w 2017 roku byle gra naprawdę była dopracowana.

 2. Cieszę się, że sprawdziło się to co pisałem kilka miesięcy temu. Mają nową markę i szansę na dobry start. Nie mogą tego zaprzepaścić. Uniwersum musi być dobrze przemyślane i spójne, świat powinien być jednym dużym obszarem ze sporymi osadami a nie jak w Risenach 2 i 3 kilka NPCów i domków na krzyż.

Dodaj komentarz