JohnnyBet

Serwis społecznościowy JohnnyBet. Dla graczy!

Internauci chętnie gromadzą się wokół swoich ulubionych gier w serwisach społecznościowych. Miłośnicy serii Risen wymieniają doświadczenia i opinie na stronach poświęconych RPG, a fani Fify grupują się wokół zagadnień sportowych – w tym także zakładów bukmacherskich. Inne, niestandardowe gry, jak automaty hazardowe czy poker, też mają własne social media…

Ciągłe aktualizacje i popularność strony http://risen.info.pl/ pokazują, że naprawdę silne potrafi być zamiłowania graczy do jakiegoś tytułu. Prezentowane wciąż uzupełnienia bestiariusza Risen 3, relacja z RolePlay Convention 2014 czy publikacja szkicu koncepcyjnego Tomasza Bagińskiego do trailera tej gry obrazują, jak szerokie jest spektrum zainteresowań graczy tematem ich ulubionych multimedialnych pozycji. To właśnie z myślą o takich osobach pojawiają się w sieci społeczności połączone wspólnymi zainteresowaniami.

Przykładem takiego serwisu społecznościowego jest JohnnyBet. To witryna kompleksowo i precyzyjnie opracowana pod wymagania graczy o bardzo różnych zainteresowaniach. Kto lubi grać w Risen, kogo interesują zagadnienia sportowe lub gry FPS, tego z pewnością ucieszą możliwości płynące z członkostwa w JohnnyBet. Jedną z takich opcji jest wzięcie udziału w organizowanej tu lidze FIFA 14 Cup. Każdy posiadacz oryginalnej wersji Fify może kliknąć w zakładkę „dołącz do konkursu”, rozpoczynając tym samym swój udział w turnieju. A trzeba dodać, że to może być bardzo opłacalne, bo do wygrania są atrakcyjne nagrody – od gier (np. Battlefield 4) po nagrody rzeczowe (m.in. oficjalne koszulki największych piłkarskich klubów czy klawiatury Gigabyte Force K7).

Bardzo ważną cechą JohnnyBet jest również publikowanie bieżących wiadomości ze świata poszczególnych typów gier. Aktualności z takich dziedzin jak kasyna, sport czy poker pozwalają użytkownikom bez trudu śledzić świeże informacje z interesujących ich branż. Dzięki temu nie tyko dowiedzą się, jakie mecze się zbliżają czy w jaki sposób efektywnie grać w Texas Hold’em lub blackjacka. Zarejestrowani internauci w zasadzie na wyciągnięcie ręki dostają również do dyspozycji darmowe propozycje zakładów bukmacherskich, szansę grania w lidze typerów z pulą nagród w wysokości 4000 PLN oraz dostęp do nieustannie aktualizowanego rankingu automatów wideo z najwyższymi jackpotami w sieci. Światy gier komputerowych, kasyn i bukmacherów cały czas przenikają się w JohnnyBet!

Wszystko to uzupełniane jest bogatym i wciąż rozbudowywanym działem porad, dzięki którym członkowie społeczności nauczą się np. poprawnej gry systemem w ruletkę, poznają najlepsze maszyny na pieniądze i zrozumieją zawiłe niekiedy reguły, jakimi rządzą się kasyna online. Otrzymają również dostęp do bonusów pieniężnych, o wiele wyższych od standardowych promocji umieszczanych w serwisach z grami online i u bukmacherów. Bardzo dobrze obrazuje to przykład serwisu Expekt, skutecznie łączącego ofertę dla typerów z profesjonalnym kasynem i świetnym pokojem pokerowym – w każdym z nich „ukryta” jest inna premia.

Rejestracja w JohnnyBet oznacza szanse na pieniądze niemal na każdym kroku i dostęp do wiedzy o Waszych ulubionych grach!

Dodaj komentarz