Miesięczne archiwum: Maj 2015

Risen 3: Władcy tytanów na PS4!

logoplrisen3Rok po premierze gry na konsole Xbox 360 i PS3 oraz PC, nastał czas nowej generacji. 21 sierpnia zostanie wydana edycja gry Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition na PS4. Jak na razie, nie wiadomo nic o polskich napisach. Gra zostanie szerzej pokazana podczas RPC 2015, które odbędzie się za ponad tydzień.

Piranha Bytes pojawi się na Role Play Convention 2015

Role-Play-Convention-Logo1Na swoim facebookowym profilu Piranha Bytes ogłosiła, iż pojawi się na corocznej imprezie Role Play Convention w Kolonii. Wydarzenie zrzesza wszystkich miłośników gier RPG, LARP oraz szeroko rozumianej fantastyki i odbędzie się w dniach 16 i 17 maja. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie imprezy, którą znajdziecie tutaj.

Najciekawszą jednak rzeczą jest wpis dodany na forum World of Risen, przez jednego z pracowników firmy Haralda Ikena (game designera oraz story designera), który napisał, iż co prawda on sam osobiście nie może pojawić się na tej imprezie, to jednak zachęca do spotkania na miejscu z Piranhą Bytes, od której będzie można dowiedzieć się paru nowości.

Czyżby była szansa na pierwsze oficjalne informacje dotyczące nowego projektu dewelopera? Kolejną niebagatelną okazją na ogłoszenie gry, nad którą aktualnie pracuje w pocie czoła Piranha Bytes, mogą być targi Gamescom odbywające się, co roku w sierpniu w Kolonii. Póki co, poczekajmy do 16 maja.

Źródło (post Haralda Ikena)