Miesięczne archiwum: Kwiecień 2015

Risen 3: Władcy Tytanów za nieco ponad 30 zł!

d2dlogo_horizW sklepie direct2drive.com trwa obecnie promocja na gry Deep Silver. Pośród wielu promocji wyróżnia się ta na Risen 3: Władcy Tytanów, którego cena wynosi 7,5 euro, czyli nieco ponad 30 zł. Zniżkę na dodatkowe 10% można uzyskać po zapisaniu się do newslettera i użyciu kodu zniżkowego 10NEWSLETTEREU. Gra jest sprzedawana w postaci klucza Steam, więc zawiera polską wersję językową. Liczba kluczy jest ograniczona. Oprócz tego, można nabyć pozostałe gry z serii Risen – link do promocji tutaj.

Były pytania, są odpowiedzi!

piranha bytesPo ciężkiej walce i przelanej krwi, mamy odpowiedzi! Wybrałem te, które były niecodzienne i te, na które były większe szanse, że Piranie odpowiedzią. Niestety nawet i te czasami nie spełniły swojego zadania. Pytania zostały podane w skrótach i znajdziecie je w rozwinięciu.

Zdecydowanie najciekawszą odpowiedzią jest odpowiedź szósta, która jednoznacznie urywa wątpliwości co związków serii Risen i Gothic.

Continue reading

Głosuj na Risen 3 w konkursie na najlepszą grę w Niemczech!

dcsp_logoNa stronie dcp-voting.gamezone.de możecie oddać głoś na trzecią część serii, czyli Risen 3: Władcy tytanów. Wystarczy kliknąć ikonkę po lewej stronie i gdy pojawi się okienko wpisać swój email, a następnie odpowiedzieć na pytanie. Pytanie jest niestety w języku angielskim, dlatego polecam translator dla osób nie znających języka naszych zachodnich sąsiadów. Ja już zagłosowałem, niech wygra najlepszy!

Życzenia na Wielkanoc 2015

Na facebooku studia Piranha Bytes ukazały się życzenia wielkanocne wraz z obrazkiem:

May your Easter basket be full of joy and happiness! Happy Easter!

Co w roboczym przełożeniu na polski oznacza:

Niech Twój koszyk wielkanocny będzie pełen radości i szczęścia! Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

11143265_745994528844602_4273523149389565036_n

Pewnie spora część z Was posiada takiego Jaffara. Do życzeń dołączamy się również i my i dokładamy do nich pragnienie szybkich informacji o najnowszej grze PB.