Miesięczne archiwum: Marzec 2015

Risen 3: Władcy Tytanów za niecałe 55 zł, a R2 za 9 zł w sklepie muve!

wiosnobranie-r3-2015Dziś jest finał Wiosnobrania w sklepie muve.pl, a wśród licznych promocji można znaleźć Risen 3: Władcy Tytanów za 54,99 zł. Z tego co się orientuję to jest to największa dotychczasowa promocja na ten tytuł i ta cena jest o niebo lepsza niż 25 euro, którego niedawno chciano od nas za kupno gry w sklepie Steam podczas promocji -50% 😀

Karta produktu w sklepie – tutaj.

Z kolei drugą część serii Risen możemy nabyć jeszcze taniej, bo za 8,75 zł. Tę drugą ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

Gry są sprzedawane w postaci klucza Steam. Promocja trwa do poniedziałku do godziny 12:00.

Zadaj pytanie do Björna z Piranha Bytes poprzez Risen Info!

piranha bytesKiedy nowy Gothic? Co z Risen? Kto pracuje dalej w studiu? Takie i inne pytania macie prawo zadać w komentarzu, a Piranha Bytes odpowie na kilka z nich.

To nawiązanie do poprzednich akcji zadawania pytań dla PB Deep Silver, które starsi czytelnicy zapewne pamiętają. Na pytania odpowie sam Björn Pankratz, który pozytywnie odniósł się do mojej akcji zadawania pytań przez nas, czytających i tworzących Risen Info. Pytania obejmują serie Gothic i Risen, a także samo funkcjonowanie studia. Mimo tego ciekawe pytania na temat nowej produkcji PB lub Piranha Bytes Red i ich gry też wchodzą w rachubę – lecz muszą być dobrze sformułowane.

Pytania można zadawać po angielsku, niemiecku i polsku, w tym że jeśli ktoś zada pytanie w języku obcym, proszony jest też o napisanie go w języku polskim, by było dla każdego zrozumiałe. Na pytania czekamy do 27 marca, do północy. Wtedy wylosujemy parę z nich i zadamy PB. Czas zacząć grę!

Piranha Bytes pracuje nad nową grą

Bjorn PankratzNa polskim portalu gry-online.pl pojawiła się wypowiedź jednego z pracowników studia Piranha BytesBjörna Pankratza. Zapytany o ewentualny remake pierwszej części Gothic odpowiedział:

Nigdy nie mów nigdy, ale obecnie ciężko pracujemy nad innym projektem. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy polubicie go tak bardzo jak my. Uważamy, że każdy fan Gothica powinien mieć go na oku.

Niewykluczone, że główny oddział Piranha Bytes pracuje teraz nad kolejną częścią serii Risen. Czy będzie to Risen 4? Czas pokaże.

Źródlo