Miesięczne archiwum: Luty 2015

Risen 3 o 50% taniej na Steam

Od premiery trzeciej części serii Risen nie minął jeszcze rok. Jeśli mimo tego, ktoś jej nie posiada, ma okazję do nadrobienia zaległości. Od dziś na platformie dystrybucji cyfrowej Steam nabyć można grę Risen 3: Władcy tytanów w cenie 24,99 euro. Promocja potrwa do piątku (27 lutego) do godziny 19. Chętnych zapraszamy tutaj.

risen 3 promo

Pełna wersja Risen 2: Mroczne wody w CD-Action

CDA_3_2015_okladka_4bhyW czasie premiery Risen 3, CD-Action pozwoliło nam się cieszyć obszerną recenzją Risen 3, a jako dodatek do tego opiniotwórczego tekstu, na płycie dołączono pierwszą część serii Risen. Teraz, pół roku po premierze R3 mamy możliwość zakupienia z CDA gry Risen 2: Mroczne wody. Gra jest oczywiście tak jak edycja sklepowa w wersji Steam – czyli posiada DRM w odróżnieniu od R1. To niewątpliwie ciekawa propozycja dla osoby która jeszcze nie posiada tej części – a chce nabyć R2 w atrakcyjnej cenie.

Źródło

Risen 3 – nowy patch 1.2 z „ultra” trudnym poziomem

Na początku roku 2015 jak na razie nie doczekaliśmy się ogłoszenia nowej gry Piranha Bytes – aczkolwiek otrzymaliśmy jakiś namacalny sygnał, że seria Risen nie została porzucona. Niespełna dwa dni temu opublikowany został patch 1.2  do Risen 3: Władcy tytanów, którego najbardziej cenną zmianą jest wprowadzenie nowego poziomu trudności – ultra. Jeśli do tej pory odrzucało Was od R3 to, że gra była za mało wymagająca, to w końcu może być dobry moment, aby do gry podejść – w innym przypadku można przejść ją jeszcze raz.

patch12slider

Poziom ultra przede wszystkim sprawia, że gracz nie jest już niepokonany gdy stosuje uniki, a także nie może „spamować” przycisku przypisanego do mikstur leczniczych. Reszta zmian jest czysto związana z naprawieniem kilku błędów. Przy wprowadzeniu łatki nie uniknięto wpadki – zniknęła rosyjska wersja językowa, jednak ten problem już naprawiono. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj, a Steam sam zaaplikuje Wam patcha 1.2.