Miesięczne archiwum: Wrzesień 2012

Risen w Premierowej Okazji

Cenega, polski wydawca gier z serii Risen od 17 sierpnia włączył do serii wydawniczej Premierowa Okazja wraz z sześcioma innymi tytułami, poprzednika najnowszego RPG od Piranha Bytes.

Pierwszy Risen jest dostępny w sklepach w sugerowanej cenie 39,99 zł.

Osoby, które jeszcze nie mają „jedynki” powinna zainteresować ta edycja głównie ze względu na premierowy format wydania gry – pudełko, zawartość są identyczne jak w 2009 roku.

Wylicytuj maskę Śmierci z Darksiders II w Kompanii Graczy!

Licytacja ściśle limitowanej maski z Śmierci z gry Darksiders II dostępna jest dla wszystkich użytkowników programu lojalnościowego Kompanii Graczy, zdobywających punkty za rejestrację dowolnych gier pudełkowych nabytych w Polsce. Maska jest już niedostępna w sprzedaży detalicznej, natomiast w Kompanii Graczy można zdobyć ją, oferując odpowiednio wysoką liczbę punktów.

Aukcja znajduje się pod tym linkiem (dostęp po zalogowaniu). W razie jakichkolwiek pytań należy pisać na adres e-mail kompania_graczy@cenega.com.

Dodatkowo, czytelnicy Risen Info mogą nabyć grę Darksiders II na konsolę lub PC ze zniżką w sklepie Muve.pl używając odpowiedniego kodu rabatowego:

  • DARKSIDERSII-MASKA-KONS
  • DARKSIDERSII-MASKA-PC