Miesięczne archiwum: Kwiecień 2012

Pierwszy patch do Risen 2: Mroczne wody

Dzisiaj, w premierę Risen 2: Mroczne wody firma Cenega „na gorąco” opublikowała patch do gry.

Jak pierwsi gracze zdążyli zauważyć, premierowe tłumaczenie gry nie było najwyższych lotów i jego niezgodność z dubbingiem mogła popsuć nieco radość z rozgrywki. Na płytę trafiła niestety niezbyt aktualna jego wersja – polski wydawca prędko postanowił to naprawić.

Zachęcamy wszystkich do pobrania 40 megabajtowego patcha do polskiej edycji Risen 2: Mroczne wody – poprawia on nie tylko tłumaczenie na aktualną wersję, a także samą grę.

Pobierz

Konkurs! Napisz szantę – wygraj lunetę

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest wortal Risen Info znajdujący się w sieci Internet pod adresem www.risen.info.pl, dalej zwany także Redakcją (skład osobowy Redakcji jest dostępny pod tym adresem).

2. Fundatorem nagród jest Cenega Poland Sp. z o. o.

3. Konkurs rozpoczyna się 27 kwietnia 2012 r o godzinie 12:00.

4. Przesłanie pracy jest jednocześnie zgłoszeniem do konkursu. Prace należy nadsyłać w formie krótkiego utworu lirycznego stylizowanego na szantę na adres do godziny 23:59 dnia 11 maja 2012 r.

4.1. Praca musi merytorycznie nawiązywać do świata gry wideo Risen 2: Mroczne wody


4.2. Zgodność prac z narzuconą formą jest oceniana subiektywnie przez Redakcję.

5. Uczestnikiem i następnie, ewentualnie Zwycięzcą może być tylko osoba fizyczna. Uczestnikiem staje się osoba, która prześle pracę na podany wyżej adres e-mail. Jeden uczestnik może nadesłać pracę tylko w jednej formie i tylko jeden raz.

6. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu włącznie (do godziny 23:59 dnia 25 maja 2012 r.), a nagrody rozesłane maksymalnie w przeciągu następnych dwóch tygodni (do dnia 8 czerwca 2012 r.), za pośrednictwem firmy kurierskiej, na koszt fundatora nagrody. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie subiektywnej opinii komisji wybranej przez Redakcję po zaznajomieniu się z wszystkimi pracami. Zwycięzca konkursu jest zobowiązany wysłać łącznie z pracą swoje dane adresowe do wysyłki.

7. Nagrodą jest kolekcjonerska luneta sygnowana logiem gry Risen 2: Mroczne wody (zdjęcie poglądowe tutaj).

8. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagrody oraz zezwalasz wortalowi Risen Info na publikowanie i wykorzystywanie na jego łamach (wliczając w to Forum) twojej pracy.

9. Czasy podane w niniejszym regulaminie odwołują się do środkowoeuropejskiej strefy czasowej (UTC+1) z czasem letnim.

10. Risen Info zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian w powyższych regulaminie oraz prawo do nieodwołalnych decyzji i swobody, subiektywności w wyborze zwycięzcy.

10. Złamanie którejkolwiek z zasad niniejszego regulaminu może oznaczać automatyczną dyskwalifikację z konkursu.

Risen 2: Mroczne wody na PC wydany!

Po dwóch latach i pół roku oczekiwania, gra Risen 2: Mroczne wody trafiła na platformę PC. Blokada premierowa Steam została zdjęta, a rankiem półki sklepowe zapełnią się bogatymi edycjami standardowymi.

Premiera to najważniejszy moment każdego dzieła – od teraz możemy przekonać się czy na takie miano zasługuje produkcja Piranha Bytes. Przyszła pora na subiektywne rozliczenie esseńskiego studia – czy było warto czekać.

Risen 2

My ze swojego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotąd odwiedzali naszą stronę w poszukiwaniu informacji o grze, zapraszamy serdecznie tych, którzy dopiero trafią poszukując bardziej popremierowych nowinek czy pomocy. Rola fansajtu się nie kończy – wciąż będziemy dostarczać Wam nowe treści i zapraszamy do pozostania z nami. Na przykład na naszym forum Risen 2.

Dzisiaj też powinien ruszyć pewien ciekawy konkurs na naszych łamach…

Jeszcze raz dziękujemy i przede wszystkim jak najlepszych wrażeń z rozgrywki! Miłej gry!

prosto z mrocznych wód
kpt. Macrentofeth