Miesięczne archiwum: Maj 2011

9 fanartów z Risen 2 od PFP

Serwis Piranha Fanart Portal w ramach swojej akcji Skrzynia Fanartów wrzucił do sieci 9 nowych fanowskich artworków Risen 2. Tym razem utalentowany fan PB, ArthusoKD (Arthus of Cap Dun) wziął sobie na cel stworzenie obrazków inspirowanych tajemniczą, czarnoskórą kobietą wykorzystującą voodoo. Aby wzmocnić klimat nazwał ją kapłanką o imieniu Shakara i stworzył krótki opis, jednak te informacje są nijak kanoniczne, więc sobie je darowaliśmy.

Wszystkie nowe i stare obrazki znajdziecie w naszej galerii Risen 2.

Źródło

P.S. Dzisiaj wysyłamy pytania do Deep Silver! Oklaski należą się bosmanowi Atrionowi, który przełożył je na język bardziej zrozumiały Doberlecowi.

Risen 2 – zapowiedź na gry.wp.pl

Polskie Imperium Gier Wirtualnej Polski opublikowało wczoraj zapowiedź Risen 2: Dark Waters. Nie ma tam nic odkrywczego, ale to dobry kawałek tekstu, który przypomina wszystkie poznane informacje przed E3. Impreza zaczyna się już 7 czerwca, miejmy nadzieję, że informacji o drugim Risenie nie zabraknie.

Wydarzenia opowiedziane w pierwszej części gry Risen
były tylko preludium do chaosu, jaki zapanował w okolicach wyspy Farangi. Bohater pokonał przebudzonego tytana ognia, ale nie uratowało to świata od nadejścia innych półbogów, jeszcze bardziej groźnych i potężnych. W dziesięć lat po pojedynku z tytanem kraina została prawie doszczętnie zniszczona. Pozostałe miasta chronią się za magicznymi barierami, a jedynymi, którzy wiedzą, jak walczyć z bestiami powstałymi z wody, są piraci. I tylko wśród nich należy szukać nadziei na uratowanie tej części świata.

Zapowiedź @ gry.wp.pl

Risen 2 – 20 nowych screenów i artworków!

Niemiecki Gamestar w końcu opublikował swoją zapowiedź Risen 2. Wy jej treść znacie już od dawna. Jednak – co ważniejsze – razem z tym internetowy oddział magazynu opublikował screeny i artworki w wysokiej rozdzielczości, które wcześniej widzieliśmy tylko „przez szybę”, albo w ogóle. Wyraźnie można na nich dostrzec, że co jak co, ale modele postaci wyglądają świetnie. Nie przedłużając, sami to zobaczcie w naszej galerii!

Risen 2: Dark Waters – screeny

Risen 2: Dark Waters – artworki

Wideowywiad z Doberlecem

Skandynawski serwis GameReactor przeprowadził wywiad z Danielem Oberlerchnerem. Odpowiedzi nie są zbytnio odkrywcze, bo pytania nie są tak dobre jak te, które zadaliście i zadajecie mu Wy, ale można sobie odświeżyć kolejny raz znane informacje. Jeśli chcecie uzyskać polskie napisy polecamy skorzystanie z tłumacza Google w YouTube (ikonka CC, Przetłumacz napisy, Polski) – może nie będzie to szczyt lingwistyczny, ale da się zrozumieć doberleca.

Mustrujemy załogę!

Ahoj, szczurze lądowy. Mówi do Ciebie kapitan Risen Info. Tak, do Ciebie właśnie! Werbuję załogę na kolejną wyprawę. Wyprawę na Mroczne Wody!.

Dysponuję jedną z najlepszych łajb na tych wodach. Interesują się nią tysiące ludzi. Też chcesz zostać legendą? Zaciągnij się do mnie!

Każdy odważny zostanie porządnie przeszkolony z podstaw, które musi znać każdy pirat, takich jak prosty HTML, czy zasady rządzące się światkiem informacyjno-growym. Nawet jeśli to Twój pierwszy raz na pokładzie, możesz zdobyć cenne doświadczenie – będziesz przebywał z najlepszymi żeglarzami jakich widziały te wody. Wystarczy, że umiesz szorować pokład, tfu, pisać!

Piraci, bogowie oceanów i mórz, Wielkie bogactwo, wokół śmierć
Po was zawsze wstęgi krwawych zórz, Rozpływały się na mili ćwierć

Taka okazja może zdarzyć się tylko raz! Zaciągnij się na Risen Info i zasmakuj się w tym beztroskim życiu żeglarza… Szanse na przeżycie są naprawdę duże! Korzyści jeszcze większe! Na zgłoszenia czekam w tawernie!

Wchodząc zaprezentuj się jak najlepiej, schlane karaluchy będą wyrzucane.

Zgłoś się do redakcji! Newsman, redaktor - cokolwiek. Wielki nabór!