Miesięczne archiwum: Maj 2010

Nowa sonda

Dziś zamknęliśmy sondę, w której pytaliśmy Was o to czy chcecie kontynuacji Risen. Zdecydowana większość woli Risen 2, a nie dodatek.

Teraz już wiemy, że PB pracuje nad nowym projektem (może kontynuacją Risen) nazwanym

roboczo RPB II. Jednak nie znane są jeszcze realia, w których będzie rozgrywać się kolejna gra Piranii. Dlatego tym razem pytamy was, który z najbardziej prawdopodobnych gatunków fantasy pojawi się w RPB II!

Wygraj grę Risen!

Pomimo, że od premiery gry Risen minęło już sporo czasu, to wśród użytkowników sieci GameWalk.pl znajdzie się wiele osób, które jeszcze nie posiadają tego tytułu w swojej kolekcji.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do grona poszukiwaczy przygód na Farandze przygotowaliśmy konkurs – nagrodą jest egzemplarz Risen na PC w polskiej wersji językowej, ufundowany przez polskiego wydawcę, Cenega Poland. Aby stać się posiadaczem tej wspaniałej przygodowej gry akcji RPG należy odpowiedzieć na 5 pytań. Odpowiedzi na wszystkie z nich znajdziecie w zasobach serwisu Risen Info. Następnie należy wysłać odpowiedzi (wymagane konto na portalu GameWalk.pl) i mieć nadzieję, że to właśnie Ciebie wylosujemy spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi.

Życzymy powodzenia!

Konkurs

Pytania:

  • Kiedy miała miejsce światowa premiera pierwszej gry studia Piranha Bytes (dzień, miesiąc, rok)?
  • Co chciałby zobaczyć w grze Kai Rosenkranz?
  • Kto jest wydawcą gry Risen w Polsce?
  • Z ludzi w jakim wieku składa się zespół PB?
  • Jak brzmi robocza nazwa („kodowa”) nowego projektu PB?

» Wyślij odpowiedzi!

Obiżka ceny Risen w Premium Games

Na początku maja informowaliśmy Was o planowanym dodaniu gry Risen do katalogu Premium Games przez Cenegę. Link! Polski wydawca sprawił nam niespodziankę nieco obniżając cenę gry na 54,99zł. A pamiętajmy, że wszystkie gry dostępne w PG. Egzemplarze z tej serii dostępne będą już 21 Maja. Tych, którzy nie posiadają jeszcze swojej kopii gry, serdecznie zapraszamy do kupna. Gdyż w najbliższym czasie nie będzie więcej okazji do kupna gry pod tak niskiej cenie.

Risen (Premium Games)

 

Kolejne wzmocnienie ekipy Piranha Bytes

Przed kilkunastoma dniami informowaliśmy Was o wzmocnieniu ekipy Piranha Bytes. Wtedy do studia doszedł człowiek odpowiedzialny ogólny koncept gry – Jann Kerntke. Wczoraj dowiedzieliśmy się o kolejnym, nowym pracowniku studia odpowiedzialnego m.i. za trzy części sagi Gothic oraz grę Risen. Tym razem szeregi ekipy zasilił człowiek o imieniu – Marc Bongers. Będzie pełnił funkcję programisty. Wcześniej zajmował się programowaniem baz danych. Ciekawe, czy to będzie koniec wzmocnień, czy też studio chce pokazać fanom, że projekt RPB 2 to jednak poważniejsza rzecz niż nam się wydaje.