Miesięczne archiwum: Marzec 2010

Konkurs Dragon Age

Całkiem niedawno do sieci GameWalk.pl (do której także należy Risen Info) dołączył kolejny serwis. Dragon Age – Cuda Thedas to serwis poświęcony grom przygotowanym przez studio BioWare, na których serię składają się Dragon Age: Początek wraz z dodatkiem o podtytule Przebudzenie, a także zapowiedziana część druga – Dragon Age 2.

 

Z okazji zbliżających się Świąt serwis www.Dragon-Age.pl przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 4 książki Dragon Age: Powołanie ufundowane przez wydawnictwo Fabryka Słów. Wystarczy, że zalogujecie się na naszym forum i odpowiecie na kilka pytań związanych z uniwersum Dragon Age.

 

 

Rozpoczynamy już dzisiaj czyli 29 marca o godzinie 20:00. Codziennie przez 5 dni będziemy zadawać Wam proste i trochę trudniejsze pytania.
Każda prawidłowa odpowiedź przybliża Was do wygranej. Zapraszamy do wzięcia udziału.

 

Link do konkursu tutaj.

Risen nominowany na targach RPC

Pewnie pamiętacie, gdy rok temu Piranie podczas targów Role Play Convenction w niemieckim Köln przedstawiali swój produkt?  Wtedy też pojawiło się najwięcej informacji o samej grze. W tegorocznej edycji targów organizatorzy postanowili ogłosić konkurs na najlepszą grę fantasy – RPC Fantasy Award. Risen oczywiście znalazł się na liście nominowanych tytułów obok takich gier jak: Allond Online, Dragon Age: Origins, Drakensang: Rzeka czasu, Tales of Vesperi.  Każdy fan może oddać grę na swój ulubiony tytuł.

Możemy też wziąć udział w losowaniu nagród, gdy po oddaniu głosu wyślemy swój e-mail do organizatorów. Głosowania trwa do otwarcia targów czyli do 17 Kwietnia. Serwis Risen Info poinformuje Was, kto zdobył ta nagrodę oraz zachęca do oddawania głosów na Risen

 

RPC Fantasy Award – oddaj swój głos

Hołd dla ścieżki dźwiękowej Risen

Utalentowany użytkownik portalu World of Risen, Simon Schwab, znany pod pseudonimem audiodesign zainspirowany ścieżką dźwiękową stworzoną prze Piranie w Gothicu i Risen, zasiadł do własnego fortepianu i skomponował utwór, który można ściągnąć z naszego działu Download. Nostalgiczna melodia przypomina nam godziny spędzone w grze. Jest to prawdziwa miłość człowieka do muzyki, która jak wiemy w we wszystkich dziełach PB daje nam wycisk. Zapraszam do odsłuchania!

 

Simon Schwab – Gothic to Risen