Miesięczne archiwum: Grudzień 2009

Wszystkiego najlepszego w 2010!

Redakcja serwisu Risen Info pragnie złożyć Wam, wszystkim fanom gry Risen, życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku. Obyśmy w następnym otrzymywali więcej informacji od twórców Risen. Życzymy udanej i szampańskiej zabawy w miłym i ciepłym gronie. Serwis nasz wchodzi w Nowy Rok z dosyć duża bazą artykułów, lecz wiemy, że to cały czas mało. Będziemy się starać poszerzyć nasze zasoby o kolejne prace na temat gry.

 

 

Aha i zachowajcie uwagę przy odpalaniu fajerwerków  🙂

Świąteczne obniżki cen

Święta za nami. Niedługo sylwester. W sklepach wyprzedaż towarów po znacznych obniżkach. Także sklepy internetowe wyprzedają gry w specjalnych ofertach. Dystrybutor gry Risen w Polsce – Cenega także opublikowała listę gier w swojej wielkiej wyprzedaży. Pośród nich znalazł się Risen, którego obecnie można kupić za 75.90 w jej sklepie.

 

Także w sklepie gramer.pl można znaleźć naszą grę posród tytułów po obniżce zimowej. Dostępna jest za 79.90.


Risen za 75.90 u Cenegi

Risen za 79.90 w gramer.pl

Wygraj gnoma!

Zachęcamy wszystkich naszych użytkowników do rejestracji i udzielania się na naszym forum. Aby zachęcić Was do większej aktywności postanowiliśmy nagrodzić najaktywniejszego użytkownika kolekcjonerską figurką Gnoma prosto z bestiariusza Risen. W konkursie może wziąć udział każdy, kto założy konto na naszym forum. Kryterium przy wyłanianiu zwycięzcy będzie ilość postów i ich jakość oraz ogólna aktywność w naszej społeczności. Konkurs trwa do końca stycznia. Nagrodę zdobyć jest bardzo łatwo, a takiego „trofeum” nie może przegapić żaden fan Risen!

Risen za 79,90 zł!

Mamy świetną informację dla wszystkich, którzy nie zakupili jeszcze bestsellerowej produkcji Piranha Bytes. W sklepie internetowym empik.com można nabyć edycję premierową gry za jedyne 79,90 zł! Jeżeli do tego wybierzemy opcję odbioru w jednym z salonów Empik nie posieniemy żadnych kosztów za dostawę. Każdy szanujący siebie gracz, który nie nabył jeszcze RIsen powinien zrobić to właśnie teraz – otrzyma świetny prezent gwiazdkowy.

 

Risen za 79,90 zł w empik.com

 

AKTUALIZACJA: Wielka promocja na Risen dobiegła już końca, teraz możecie zakupić Risen w empik.com za trochę większą cenę – 103,49 zł. Gratulujemy wszystkim tym, którzy zdążyli zakupić Risen w atrakcyjniej cenie – 79,99 zł. – Promocja znów powróciła.

 

Nabór do redakcji

Risen Info ostatnio przeżywa lekki zastój, a spowodowane jest to ciągłymi rotacjami w składzie redakcji. Aby ustabilizować sytuację postanowiliśmy ogłosić nabór na nowych członków naszego teamu. Poszukujemy osób na stanowiska:

 

 

  • Newsman – codzienne przeglądanie sieci i zamieszczanie świeżych newsów na stronie. Wymagana dość dobra znajomość j. polskiego i trochę czasu. Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego.
  • Redaktor – pisanie artykułów o tematyce Risen i wzbogacanie naszej bazy o nowe teksty nt. gry.

Liczba miejsc jest jak na razie nieustalona, ale docelowo wybierzemy spośród zgłoszeń 2-3 osoby na każde z stanowisk. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

 

W wiadomości prosimy o skrótowe opisanie swoich umiejętności i przesłanie krótkiego tekstu o tematyce Risen, który pokaże nam co umiecie. Może być to news, może być to krótki artykuł. Oferujemy wam miłą atmosferę współpracy z najpopularniejszym serwisem o Risen w Polsce. Nabór trwa do końca miesiąca.